Dania – Mołdawia. Typy, kursy (28.03.2021)

28.03.2021

Eliminacje do Mistrzostw Świata 2022 się nie zatrzymują i tak naprawdę codziennie fani mogą oglądać ciekawe mecze pomiędzy najlepszymi reprezentacjami w Europie. Nie zawsze jednak można zobaczyć wyrównane starcie i raczej tak samo będzie dzisiaj w Danii. Gospodarze podejmą na własnym obiekcie ekipę z Mołdawii. Nie bez powodu bukmacherzy spodziewają się wysokiego zwycięstwa Duńczyków, którzy w pierwszym spotkaniu rozprawili się na wyjeździe z zawsze groźnym Izraelem. Zawodnicy z Mołdawii na pewno dadzą jednak z siebie wszystko i będą oni chcieli pokazać się z jak najlepszej strony w starciu z mocnym rywalem, który na pewno ma nadzieję na występ na przyszłorocznych Mistrzostwach Świata. Mimo wszystko to starcie powinno być całkiem ciekawe i na pewno goście dadzą z siebie wszystko.

Dania – Mołdawia zapowiedź (niedziela, 18:00)

Gospodarze dzisiejszego starcia mogli być zadowoleni ze swoich wyników w poprzedniej edycji Ligi Narodów. Duńczycy wyprzedzili w swojej grupie chociażby Anglików i zajęli drugie miejsce. Był to bardzo solidny wynik i nic dziwnego, że fani tej reprezentacji byli zadowoleni z występów Duńczyków. Dzisiaj fanów gospodarzy czeka raczej bardzo przyjemny mecz, który zakończy się wysokim zwycięstwem. Mimo wszystko w piłce nie ma rzeczy niemożliwych i reprezentacja Danii musi podejść do tego starcia z odpowiednim nastawieniem.

Goście dzisiejszego meczu spadli do najniższej dywizji Ligi Narodów po tym jak w poprzedniej edycji zdobyli zaledwie jeden punkt w swojej grupie. Dodatkowo w pierwszym meczu eliminacyjnym graczom z Mołdawii nie udało się wygrać z Wyspami Owczymi. Nie są to na pewno dobre wyniki i goście dzisiejszego meczu bardzo dobrze o tym wiedzą. Mecz z Danią będzie raczej dla ekipy Mołdawii bardzo trudny i długi, więc można spodziewać się dominacji gospodarzy i pewnego zwycięstwa faworyzowanej ekipy.

Dania – Mołdawia kursy bukmacherów

Faworytem bukmacherów jest Dania. Na ich zwycięstwo kurs wynosi 1.05. Jeśli ktoś chciałby postawić na remis w starciu Dania – Mołdawia, to BETFAN ma na to zdarzenie kurs 12.00. Zwycięstwo gości wyceniane jest po kursie 41.00.

Dania – Mołdawia nasze typy

Duńczycy bardzo dobrze rozpoczęli swoje eliminacje, a dodatkowo dzisiaj dostaną zdecydowanie łatwiejszego rywala i to na własnym obiekcie. Z tego właśnie powodu można spodziewać się zwycięstwa gospodarzy, którzy bez większych problemów powinni pokonać rywali z Mołdawii. Goście nie mają jednak absolutnie nic do stracenia i na pewno będą oni chcieli zostawić serce na boisku i jak najbardziej przeszkadzać swoim przeciwnikom. Mimo wszystko można dzisiaj liczyć na zdecydowane zwycięstwo gospodarzy, którzy mają w swoich szeregach wielu naprawdę bardzo dobrych graczy. Tego samego nie można powiedzieć o ekipie z Mołdawii, która przyjedzie do Danii po jak najmniejszą porażkę.

Dania – Mołdawia | Typ: player bets: Christian Eriksen strzeli gola @1.68 BETFAN
Dania – Mołdawia | Typ: handicap: Dania -2 @1.55 BETFAN