Izrael – Szkocja. Typy, kursy (28.03.2021)

28.03.2021

Pora na bardzo ciekawy pojedynek reprezentacji Izraela ze Szkotami. Obie ekipy miały okazję mierzyć się ze sobą w zeszłorocznej edycji Ligi Narodów. Która z nich okaże się dzisiaj lepsza?

Izrael – Szkocja zapowiedź (niedziela, 20:45)

Izraelczycy rozpoczęli swoje eliminacje od przegranej z Duńczykami wynikiem 0:2. Teraz zespół zmierzy się z rywalem, którego zna już naprawdę dobrze. Gospodarze mieli okazję mierzyć się ze Szkotami w Lidze Narodów oraz w barażach do Euro. Na przestrzeni ostatnich 3 lat obie drużyny miały okazję mierzyć się ze sobą łącznie 5 razy. Dwukrotnie górą byli Izraelczycy, tyle samo razy dochodziło do zwycięstwa Szkotów, raz natomiast zespoły podzieliły się punktami. Ostatnie starcie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy wynikiem 1:0.

Szkoci rozpoczęli eliminacje od cennego remisu z Austrią. Wynik 2:2 z faworyzowanym rywalem należy uznać za pewnego rodzaju sukces. W Lidze Narodów Szkoci skończyli rywalizację w grupie na drugim miejscu z przewagą 2 punktów nad swoim dzisiejszym rywalem. Szkocja to ekipa naprawdę solidnie grająca w obronie, zespół w LN stracił zaledwie 4 gole. Niemniej warto zaznaczyć, iż goście pozostają bez wygranej od 3 spotkań.

Izrael – Szkocja kursy bukmacherów

Kursy na ten mecz u bukmachera BETFAN prezentują się następująco: wygrana Izraela – 2.83; remis – 3.10; zwycięstwo Szkocji – 2.66.

Izrael – Szkocja nasze typy

Ostatnie spotkania tych drużyn były naprawdę wyrównane lecz skąpe w bramki. Stawiamy dzisiaj na under 2.5 gole oraz na to, że na listę strzelców wpisze się Eran Zahavi. Gwiazdor gospodarzy pozostaje bez trafienia w kadrze już od 3 spotkań, wydaje się, że pojedynek ze Szkotami stanowi idealną okazję do przełamania się, wszakże w przeszłości zdobywał już gole przeciwko piłkarzom z wysp.

Izrael – Szkocja | Typ: under 2.5 gole @1.54

Izrael – Szkocja | Typ: strzelec gola – Zahavi @2.68 [BETFAN player bets]