Liga Narodów: Luksemburg z szansami na dużo goli i sześć punktów
11.09.2018
kurs 2.10
Liga Narodów
San Marino - Luksemburg (Luksemburg -2)
2

We wtorek w rozgrywkach Ligi Narodów reprezentacja San Marino podejmować będzie Luksemburg. Zdecydowanym faworytem tego spotkania są goście, którzy w pierwszej kolejce wysoko pokonali Mołdawię. Gospodarze bardziej niż o trzy punkty, powalczą o gola w tym meczu.

Dla reprezentacji Luksemburga będzie to 6 spotkanie w tym roku. W dotychczasowych meczach goście wtorkowego starcia odnieśli trzy zwycięstwa: nad Mołdawią (4:0), Maltą (1:0) oraz Gruzją (1:0). Jedno spotkanie przegrali: 0:4 z Austrią i jedno zremisowali 0:0 z Senegalem.

Gospodarze o takich wynikach mogą jedynie pomarzyć. W pierwszej kolejce Ligi Narodów San Marino poległo w wyjazdowym starciu z Białorusią 0:5. Wynik powinien być zdecydowanie wyższy, ale rywale ze Wschodu mieli problemy ze skutecznością. Miesiąc wcześniej San Marino przegrało 0:4 z reprezentacją Włoch U-21. Bilans tego zespołu w ostatnich 9 meczach, to oczywiście same porażki, jedna zdobyta bramka i aż 45 straconych. Najwyższa przegrana to 0:8 z Norwegią, a najniższa 0:2 z Mołdawią.

Typ  na to spotkanie nie może być inny, jak wygrana gości. Bukmacherzy nie proponują jednak wysokiej stawki. W Etoto1.10. Gdyby defensywa i bramkarz reprezentacji Luksemburga na chwilę „przysnęli” nieźle wygląda kurs na zdarzenie: obie strzelą – 3.30. San Marino jednak zdobywa bramki tak rzadko, że nie ma raczej sensu ryzykować. Luksemburg ostatnio prezentuje wysoką dyspozycję, dlatego stawiamy, że w tym spotkaniu strzeli przynajmniej trzy gole. Nasz typ: Zwycięstwo gości przy handicapie (-2) – 2.10. Początek meczu o godzinie 20.45.