GKS Tychy – Arka Gdynia. Typy, kursy (1.04.2021)

01.04.2021

GKS Tychy podejmie na własnym stadionie Arkę Gdynia. Który z zespołów zrobi w tym meczu krok w stronę awansu do ekstraklasy?

GKS Tychy – Arka Gdynia zapowiedź

Tyszanie aktualnie znajdują się wyżej w ligowej tabeli, chociaż mają ostatnio nie najlepszy czas. Drużyna jednak wciąż utrzymuje się na pozycjach barażowych – w tej chwili jest na czwartym miejscu, z 38 punktami na koncie. W poprzednich trzech kolejkach zespół zdobył jednak tylko dwa punkty – po bezbramkowych remisach z Bełchatowem i Resovią.

Z kolei gdynianie w poprzednim meczu przerwali serię porażek. Po przegranych 0:4 z Puszczą na wyjeździe i 0:2 z Łęczną u siebie, zespół wygrał w Legnicy z Miedzią 2:1. Dzięki trzem punktom w ostatniej kolejce podopieczni Dariusza Marca utrzymali miejsce barażowe. Do tej pory zespół zgromadził 35 punktów i zajmuje szóste miejsce w lidze.

W poprzednim starciu lepsi okazali się podopieczni Artura Derbina, którzy wygrali w Gdyni 2:0. Czy tyszanie się przełamią i dopiszą znowu trzy punkty na swoje konto?

GKS Tychy – Arka Gdynia kursy

Bukmacherzy oceniają prawdopodobieństwo na zdobycie trzech punktów obu zespołów jako wyrównane. Szanse na triumf gospodarzy oceniono na kurs 2.85, natomiast gości na 2.55. Tymczasem kurs na remis wynosi 3.25.

GKS Tychy – Arka Gdynia typy

Gospodarze ostatnio mają problemy ze skutecznością, aczkolwiek stawka tego meczu powinna ich zmobilizować. To samo zresztą dotyczy gdynian, którzy powinni zdawać sobie sprawę, że zagrają z rywalami w walce o awans. Może w ten sposób otworzy się w meczu worek z bramkami?

Tychy – Arka | Typ: Obie drużyny strzelą @2.00 STS

Tychy – Arka | Typ: Powyżej 2.5 goli @2.30 STS

Fot. YouTube/GKS Tychy