CD Tenerife – Sporting Gijon ?? . Typy, kursy (9.04.2021)

09.04.2021

CD Tenerife w piątkowym spotkaniu zmierzy się ze Sportingiem Gijon. Czy drużyna gości zrobi krok w kierunku awansu do hiszpańskiej elity?

CD Tenerife – Sporting Gijon zapowiedź

Drużyna gospodarzy w tym sezonie LaLiga2 jest ligowym średniakiem. Zespół zajmuje aktualnie 13. miejsce w lidze, gromadząc 41 punktów w 32 meczach. Warto dodać, że w trzech ostatnich pojedynkach drużyna zgromadziła tylko dwa punkty. Trzeba przyznać, że jednak oczekiwania tego zespołu przed sezonem mogły być wyższe.

Tymczasem zespół gości obecnie walczy o awans do hiszpańskiej elity. Podopieczni Davida Gallego znajdują się na piątej lokacie, z 56 punktami na koncie. Plusem drużyny jest niewątpliwie defensywa – 23 stracone bramki to bowiem trzeci najlepszy wynik w lidze.

W trzech poprzednich spotkaniach dwa razy górą byli piłkarze z Wysp Kanaryjskich, natomiast ostatni ich pojedynek zakończył się remisem. Czy również tym razem piłkarze z Gijon stracą punkty?

CD Tenerife – Sporting Gijon kursy

Chociaż to goście są wyżej w tabeli, bukmacherzy wyżej oceniają szanse na triumf gospodarzy. Kurs na to zdarzenie wynosi 2.55, natomiast na trzy punkty czwartego zespołu LaLiga2 3.25. Z kolei szanse na remis ustalono na kurs 2.70.

CD Tenerife – Sporting Gijon typy

Tenerife – Sporting | Typ: Poniżej 2.5 goli @1.43 STS

Tenerife – Sporting | Typ: Sporting powyżej 0.5 goli @1.55 STS