Metz – Lille ?? Typy, kursy (09.04.2021)

09.04.2021
Ostatnia aktualizacja 10 kwietnia, 2021 o 21:10

Piątek z Ligue 1 rozpoczniemy od pojedynku Metz z Lille. Goście stoją przed szansą utrzymania, a także potencjalnie powiększenia swojej przewagi nad resztą stawki. Czy uda im się ta sztuka?

Metz – Lille zapowiedź (piątek, 21:00)

Forma piłkarzy Metz w ostatnich tygodniach nie powala na kolana. Zespół w swoich poprzednich 5 ligowych spotkaniach zanotował zaledwie jedną wygraną, remis oraz aż 3 porażki. Gospodarze również pożegnali się z Pucharem Francji, w którym to po rzutach karnych przegrali z AS Monaco. Metz zajmuje obecnie 9 miejsce w stawce, utrzymanie się w lidze zespół de facto ma już zapewnione, kwestią otwartą pozostaje już tylko finisz na jak najwyższej pozycji. Strata do zajmującego 7. lokatę Rennes wynosi zaledwie 3 punkty, jednakże różnice między zespołami są naprawdę niewielkie bowiem Metz ma zaledwie 3 oczka przewagi nad 12. Reims.

Lille wytrzymało w ostatnie kolejce presję i w meczu na szczycie Ligue 1 pokonało swojego największego rywala w walce o tytuł. Goście w starciu z Paryżanami pokazali prawdziwy charakter, wygrana wynikiem 1:0 na wyjeździe w spotkaniu o takiej stawce może tak naprawdę zadecydować o losach walki o mistrzostwo. Lille mocno zaszło za skórę piłkarzom Pochettino, czego przejawem bez wątpienia była czerwona kartka, którą za niesportowe zachowanie obejrzał Neymar. Lille ma w tej chwili 3 punkty przewagi nad PSG. Zespół nie może sobie pozwolić na jakąkolwiek wpadkę. Pierwsze w tym sezonie starcie z Metz zakończyło się skromną wygraną Les Dogues wynikiem 1:0.

Metz – Lille kursy bukmacherów

Kursy na ten mecz u bukmachera STS prezentują się następująco: wygrana Metz – 5.20; remis – 3.50; zwycięstwo Lille – 1.75.

Metz – Lille nasze typy

Goście muszą po prostu dzisiaj wygrać, by utrzymać swoją przewagę nad PSG. Biorąc pod uwagę stawkę tego meczu oraz ostatnie występy Metz, stawiamy dzisiaj na wygraną Lille oraz under 2.5 gole.

Metz – Lille | Typ: 2 @1.75 STS

Metz – Lille | Typ: under 2.5 gole @1.58 STS