Arkadiusz Piech został przesunięty do rezerw Śląska
12.09.2018

Śląsk Wrocław na swojej oficjalnej stronie internetowej poinformował o przesunięciu napastnika do drużyny rezerw. Zarówno klub, jak i Arkadiusz Piech, odmawiają komentarza w tej sprawie. 33-letni zawodnik w obecnym sezonie zagrał w sześciu spotkaniach. Nie zdobył w nich żadnej bramki.

Decyzją Dyrektora Sportowego Śląska Wrocław Dariusza Sztylki, trenera Tadeusza Pawłowskiego i sztabu szkoleniowego, Arkadiusz Piech został od dziś bezterminowo przeniesiony do zespołu rezerw wrocławskiego klubu. Powodem jest niedopuszczalne zachowanie zawodnika w trakcie treningu” – brzmi zamieszczony w środę oficjalny komunikat klubu.

Napastnik miał ponoć odmówić udziału w dodatkowym treningu strzeleckim. To wersja nieoficjalna. Zarówno Piech jak i Śląsk milczą. “Klub nie będzie udzielał dodatkowych komentarzy w tej sprawie” – czytamy w komunikacie.

W tym sezonie Arkadiusz Piech wystąpił w sześciu spotkaniach ligowych, z czego w pięciu zagrał od pierwszych minut. Zaliczył dwa pełne występy, nie strzelił żadnego gola.

W piątek Śląsk zmierzy się na wyjeździe z Zagłębiem Lubin. Czytaj zapowiedź tego spotkania (tutaj). Początek meczu o godzinie 18.00.
typy dnia
kurs 4.30
Arsenal - Everton
Zwycięzca i BTTS
X/+
kurs 1.85
Wisła Kraków - Korona Kielce
Zwycięzca meczu
1
kurs 1.88
AS Roma - Lecce
Liczba goli 3,5
-
kurs 2.50
Inter Mediolan - Sampdoria
Liczba goli 3,5
+
3000PLN
zakład 100 zł
BETFAN