„Krzywy Kupon” kontra „Kupon Madeja”. Kto będzie lepszy?

14.09.2018

Jak pewnie zauważyliście, na naszej stronie swoimi prognozami i typami dzielą się byli piłkarze Ekstraklasy – Marcin Krzywicki i Łukasz Madej. Obaj typują po trzy wybrane mecze. Ostatnio „Krzywy” miał komplet trafień w Lidze Europy, ale Łukasz Madej też potrafi dobrze wytypować wynik po niezłym kursie, tym bardziej że pod lupę bierze trudne dla typerów rozgrywki, czyli rodzimą Ekstraklasę.

Teraz postanowiliśmy z ich potrójnych typów zagrać kupony i sprawdzić jak im pójdzie w ten weekend typowanie polski i zagranicznych meczów. Na początek „Krzywy Kupon”, czyli zestaw typów Marcina Krzywickiego. Widać, że były piłkarz m.in. Cracovii i Widzewa unika typów o kursach wyższych niż 2.00. Na ten weekend wybrał dwie „jedynki” w polskiej I lidze i jedną „dwójkę” w angielskiej Premier League.

Na naszym podwórku Krzywicki stawia na domowe wygrane Chojniczanki ze Stomilem po kursie 1.71 i GKS Jastrzębie z Garbarnią po kursie 1.80 z oferty firmy bukmacherskiej Etoto. Do tego jako trzeci dorzuca na kupon  wyjazdową wygraną Arsenalu Londyn z Newcastle United w lidze angielskiej (kurs 1.86). To daje kurs całkowity AKO 5.72. Przy stawce 10 zł na kuponie, do wygrania będzie 50 zł. Taki kupon można zagrać na stronie bukmachera Etoto.

W porównaniu do Krzywego, Łukasz Madej (były piłkarz m.in. ŁKS-u, Lecha, Górnika Zabrze i Śląska) ryzykuje bardziej i stawia na wygrane Zagłębia Lubin ze Śląskiem Wrocław (kurs 2.32) i Pogoni Szczecin z Koroną Kielce (kurs 2.30) oraz na remis w meczu… Jagiellonia Białystok – Cracovia po kursie 3.65. Jak widać, to nie są łatwe typy do trafienia, ale po dobrych kursach. Dlatego kurs AKO „Kuponu Madeja” to aż 19.48, co przy stawce 10 zł daje ewentualną wygraną 171 zł, jeśli taki kupon zagramy na stronie bukmachera Totolotek:

Kto będzie górą w tym bukmacherskim pojedynku? Dwa typy Łukasz Madeja „grają” już dzisiaj w Ekstraklasie. Przekonamy się, czy były piłkarz Śląska Wrocław trafi między innymi zakład przeciwko tej drużynie w derbach Dolnego Śląską z Zagłębiem Lubin. Z kolei Marcin Krzywicki gra m.in. na wyjazdowe zwycięstwo Arsenalu, który sezon zaczął od dwóch porażek, ale potem dwa kolejne mecze w Premier League wygrał.