Pogoń Szczecin – Warta Poznań 🇵🇱 Typy, kursy (1.05.2021)

01.05.2021

Pogoń Szczecin w sobotnim pojedynku podejmie Wartę Poznań. Czy drużyna gości sprawi kolejną niespodziankę w tym sezonie i utrzyma się na czwartej pozycji?

Pogoń Szczecin – Warta Poznań zapowiedź

Po 27. kolejce “Portowcy” zajmowali drugie miejsce w lidze, jednak po zwycięstwie Rakowa nad Jagiellonią spadli na trzecią lokatę. Podopieczni Kosty Runjaicia mają na koncie w tej chwili 50 punktów i są już pewni awansu do europejskich pucharów w przyszłym sezonie. Szczecinianie wciąż mają na koncie najmniej straconych goli w lidze, tylko osiemnaście. Drużyna ma jednak problemy ze skutecznością – 33 trafienia to dopiero dziewiąty wynik w ekstraklasie.

Tymczasem “Zieloni”, którzy są rewelacją sezonu, ostatnio włączyli się do walki o puchary. Warciarze mają na koncie 39 punktów i zajmują aktualnie czwarte miejsce w lidze. W poprzedniej kolejce podopieczni Piotra Tworka z łatwością pokonali Jagiellonię 2:0. Może w starciu z “Portowcami”, którzy są już pewni czołówki na koniec sezonu, znowu postarają się o dobry wynik?

Poprzedni pojedynek zespołów zakończył się triumfem “Portowców” 2:1. W meczu towarzyskim przed rundą wiosenną lepsi byli jednak “ZIeloni, wygrywając 2:0. Co nas czeka tym razem?

Pogoń Szczecin – Warta Poznań kursy

Zdecydowanym faworytem bukmacherów w tym pojedynku jest zespół gospodarzy. Zwycięstwo “Portowców” oceniono na kurs 1.62, natomiast “Zielonych” na aż 5.75. Z kolei szanse na remis ustalono na 3.70.

Pogoń Szczecin – Warta Poznań fakty meczowe

  • W czterech spotkaniach przed starciem ze Stalą w poprzedniej kolejce “Portowcy” zdobywali bramki w pierwszej połowie.
  • “Zieloni” w pięciu ostatnich spotkaniach tylko raz stracili gola w pierwszej połowie.
  • Jeśli szczecinianie wygrywają – zachowują czyste konto. Można powiedzieć, że od grudnia jest to już zasada.

Pogoń Szczecin – Warta Poznań typy

Oba zespoły nie są szczególnie skuteczne, dlatego można się spodziewać, że jedna z nich nie zdobędzie bramek. To jest równoznaczne z tym, że zobaczymy mniej niż trzy gole.

Pogoń – Warta | Typ: Obie drużyny strzelą gola: nie @1.75 STS

Pogoń – Warta | Typ: Poniżej 2.5 goli @1.78 STS