Sunderland – Blackpool 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Typy, kursy (27.04.2021)

27.04.2021
Ostatnia aktualizacja 29 kwietnia, 2021 o 12:45

Pojedynek Sunderlandu z Blackpool będzie starciem dwóch ekip walczących o jak najlepsze rozstawienie w barażach o awans do Championship. Która z ekip odniesie dzisiaj zwycięstwo?

Sunderland – Blackpool zapowiedź (wtorek, 20:00)

Forma piłkarzy Sunderlandu w ostatnich tygodniach jest naprawdę tragiczna. Zespół nie zanotował wygranej już od 6 spotkań, notując w tym czasie 3 remisy oraz 3 porażki. Mimo gorszej dyspozycji, gospodarze cały czas zajmują 3 miejsce w tabeli League One. Jednakże znajdujące się pozycję niżej Lincoln traci do ekipy ze Stadium of Light tylko punkt. Blackpool nie jest ulubionym rywalem The Black Cats, obie drużyny rozegrały ze sobą w League One łącznie 4 mecze, każda z ekip zaliczyła po jednej wygranej, dwukrotnie doszło natomiast do remisu. Jednakże warto zwrócić uwagę na fakt, że Sunderland pozostaje obecnie bez wygranej w starcach z Blackpool już od 3 spotkań.

Blackpool do niedawna znajdowało się w naprawdę dobrej formie, zespół notował chociażby serię 16 meczów bez porażki. Sytuacja uległa jednak zmianie w starciu z Rochdale, które goście przegrali wynikiem 0:1. Zaledwie 4 dni później drużyna ponownie przegrała, tym razem z Shrewsbury (również 0:1). Blackpool znajduje się na 6 miejscu w tabeli – ostatnim gwarantującym grę w barażach. Znajdujące się na 7 lokacie Portsmouth ma na swoim koncie dokładnie tyle samo punktów co ekipa The Pool, pamiętać jednak należy, że dzisiejsi goście mają od swoich rywali rozegrany o jeden mecz mniej. Wszystkie mecze Sunderlandu z Blackpool w League One zamykały się w granicy 2 goli. Do tego w 4 z 5 ostatnich ligowych spotkań Blackpool padały maksimum 2 bramki.

Sunderland – Blackpool przewidywane składy

Sunderland: Burge; Power; Wright; O’Nien; Hume; Gooch; Winchester; Scowen; McGEady; Wyke; O’Brien

Blackpool: Maxwell; Gabriel; Ballard; Thoniley; Garbutt; Embleton; Dougall; Ward; Kaikai; Yates; Simms

Sunderland – Blackpool kursy bukmacherów

Kursy na ten mecz u bukmachera STS prezentują się następująco: wygrana Sunderlandu – 2.26; remis – 2.99; zwycięstwo Blackpool – 3.25.

Sunderland – Blackpool fakty meczowe

– Sunderland nie wygrał żadnego z ostatnich 3 starć przeciwko Blackpool.

– Wszystkie ostatnie bezpośrednie pojedynki tych ekip w League One zamykały się w granicy 2 gole.

– W 4 z 5 poprzednich meczów Blackpool w lidze padały maksimum 2 gole.

Sunderland – Blackpool nasze typy

Gra gospodarzy jest w ostatnich tygodniach naprawdę słaba. Patrząc na historię spotkań tych ekip oraz ich dyspozycję w lidze, stawiamy dzisiaj na remis oraz under 2.5 gole.

Sunderland – Blackpool | Typ: X @2.99 STS

Sunderland – Blackpool | Typ: under 2.5 gole @1.56 STS