Wimbledon – Rochdale 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Typy, kursy (27.04.2021)
27.04.2021
Ostatnia aktualizacja 29 kwietnia, 2021 o 12:49

Walczące o utrzymanie w lidze Rochdale zmierzy się dzisiaj na wyjeździe z Wimbledonem. Na gości czeka nie lada wyzwanie, bowiem gospodarze znajdują się ostatnio  w kapitalnej formie.

Wimbledon – Rochdale zapowiedź (wtorek, 20:00)

Miejsce w tabeli może tego nie wskazywać, jednak piłkarze Wimbledonu znajdują się w naprawdę kapitalnej dyspozycji. Gospodarze w poprzednich 5 spotkaniach zanotowali 4 wygrane oraz remis,  co sprawia, że byli oni w tym krótkim okresie najlepszą drużyną w lidze. Niemniej zespół gra naprawdę równo już od dłuższego czasu – biorąc pod uwagę ostatnie 10 kolejek, Wimbledon jest 5 najlepszym zespołem w stawce. Dobra gra sprawiła, że drużyna opuściła strefę spadkową, Wimbledon zajmuje na ten moment 19 miejsce i ma przewagę 5 punktów nad okupującym 21 miejsce Northampton. Z taką grą jak w ostatnich tygodniach gospodarzom spadek raczej nie grozi.

Rochdale z kolei nie znajduje się w komfortowej sytuacji. Goście znajdują się w strefie spadkowej i do bezpiecznego miejsca tracą aż 5 punktów. Zespół co prawda zdecydowanie poprawił swoją grę, o czym świadczy 15 punktów w ostatnich 10 meczach oraz seria 4 spotkań bez porażki. Rochdale musi dzisiaj wygrać jeżeli chce jeszcze marzyć o pozostaniu w League One, o to jednak będzie niezwykle trudno, zespół nie wygrał żadnego z poprzednich 8 pojedynków z Wimbledonem. Co istotne, w 4 z 5 poprzednich starć tych ekip obie drużyny strzelały gola.

Wimbledon – Rochdale przewidywane składy

Wimbledon: Chivarov Tzane; Guiness-Walker; Nightingale; Heneghen; O’Neil; Dobson; Woodyard; Rudoni; Assal; Longman; Pigott

Rochdale: Lynch; Osho; McShane; O’Conell’ Keohane; Grant; Morley; Dooley; McLaughlin; Rathbone; Beesley

Wimbledon – Rochdale kursy bukmacherów

Kursy na ten mecz u bukmachera BETFAN prezentują się następująco: wygrana Wimbledonu – 2.31; remis – 3.05; zwycięstwo Rochdale – 3.05.

Wimbledon  – Rochdale fakty meczowe

– Wimbledon nie przegrał żadnego z 8 ostatnich starć przeciwko Rochdale.

– Wimbledon wygrał 3 ostatnie pojedynki z Rochdale.

– W 4 z 5 bezpośrednich starć tych ekip obie drużyny strzelały gola.

Wimbledon – Rochdale nasze typy

Wiele wskazuje, że będzie to bardzo wyrównane spotkanie. Obie ekipy znajdowały się ostatnio w dobrej formie. Żadna z nich nie może pozwolić sobie dzisiaj na porażkę, dlatego też stawiamy dzisiaj na BTTS. Do tego typujemy, że gola zdobędzie Joe Piggot, który w ostatnich 5 spotkaniach zdobył 4 bramki.

Wimbledon – Rochdale | Typ: BTTS @1.81 BETFAN

Wimbledon – Rochdale | Typ: strzelec gola – Joe Piggot @2.36 BETFAN players bets