AC Oulu – FK Honka 🇫🇮 Typy, kursy (11.06.2021)

07.06.2021
Ostatnia aktualizacja 12 czerwca, 2021 o 16:47

Fińska Veikausliiga oferuje nam w piątek spotkanie pomiędzy AC Oulu i FK Honka. Obie ekipy znajdują się na samym dnie tabeli, która z nich zanotuje dzisiaj wygraną?

AC Oulu – FK Honka zapowiedź (piątek, 17:30)

Co tu dużo mówić, gospodarze znajdują się w naprawdę koszmarnej dyspozycji. Po 5 kolejkach zespół ma na swoim koncie 0 punktów oraz może się „poszczycić” bilansem bramkowym na poziomie 3:12. Swoją ostatnią wygraną w meczu o stawkę piłkarze AC Oulu zanotowali w lutym, kiedy to w ramach rozgrywek o Suomen Cup pokonali wynikiem 2:1 ekipę Ilves. Gospodarze nie wygrali żadnego z 5 wcześniejszych starć przeciwko FK Honka. W 5 z 7 wcześniejszych meczów AC Oulu padały minimum 3 gole. Gospodarze w każdym z dotychczasowych spotkań tracili bramkę jako pierwsi.

Zawodnicy FK Honka również rozpoczęli ten sezon w tragicznym stylu. Goście w swoich 6 dotychczasowych meczach zanotowali jedną wygraną oraz aż 5 porażek. Zespół zanotował w tym okresie bilans bramkowy 6:11. FK Honka notuje obecnie serię 3 kolejnych wygranych w starciach z AC Oulu. Goście nie zachowali w tym sezonie jeszcze ani jednego czystego konta oraz tracili pierwsi bramkę w 4 z 5 wcześniejszych starciach. W 3 z 5 poprzednich spotkaniach FK Honka padały maksimum 2 gole.

AC Oulu – FK Honka przewidywane składy

AC Oulu: Fillion; Ruxi; Rafinha; Koskela; Hurne; Maololo; Kallinen; Nurmela; Larsson; Kahkonen; Heikkila

FK Honka: Murray; Aalto; Koski; Rasimus; Modesto; Pyyhtia; Tammilehto; Kaufmann; Arko –Mensah; Savage; Dongou

AC Oulu – FK Honka kursy bukmacherów

Kursy na ten mecz u bukmachera STS prezentują się następująco:

  • wygrana Oulu: 4.25
  • remis: 3.25
  • zwycięstwo FK Honka: 1.90

AC Houlu – FK Honka fakty meczowe

  • Houlu przegrało każde z 5 ostatnich spotkań.
  • Piłkarze FK Honka przegrali 5 z 6 poprzednich meczów.
  • W 5 z 7 wcześniejszych meczach AC Houlu padały minimum 3 gole.

AC Houlu – FK Honka nasze typy

Mimo tragicznej formy obu drużyn, stawiamy dzisiaj na wygraną gości. Głównie ze względu na fakty, iż wygrali oni 3 poprzednie spotkania przeciwko AC Houlu. Biorąc jednak pod uwagę tragiczne defensywy obu ekip, stawiamy także na BTTS.

AC Houlu – FK Honka | Typ: 2 @1.90 STS

AC Houlu – FK Honka | Typ: BTTS @2.08 STS