Grzegorz Krychowiak zmieni klub? Zostałby w Rosji!

31.07.2021

Od 2018 roku Grzegorz Krychowiak reprezentuje barwy Lokomotiwu Moskwa. Po udanym sezonie 2018/2019, rosyjski klub wykupił pomocnika z PSG za kwotę 12 milionów euro. Niewykluczone, że 31-latek wkrótce pożegna się z moskiewskim zespołem. Według ostatnich doniesień, Grzegorz Krychowiak trafi do Krasnodaru. 

Ubiegła kampania była dla 31-latka bardzo udana. Reprezentant Polski strzelił bowiem 9 goli oraz zanotował 3 asysty w 26 ligowych meczach. Dodatkowo Krychowiak dorzucił dwie bramki i jedno ostatnie podanie w Pucharze Rosji. Sezon 2021/2022 defensywny pomocnik rozpoczął od asysty w ligowym starciu z Arsenal Tula.

Krychowiak trafi do Krasnodaru?

Istnieje spore prawdopodobieństwo, że w ubiegły weekend Grzegorz Krychowiak zaliczył swój ostatni mecz w barwach Lokomotiwu Moskwa. Jak informuje bowiem rosyjski „Championat”, reprezentant Polski pożegnał się z kolegami z zespołu i poprosił klub, by nie uwzględniać go w kadrze na najbliższe derbowe spotkanie.

Tomasz Włodarczyk z serwisu meczyki.pl donosi, iż Krychowiak uzgodnił warunki trzyletniego kontraktu z Krasnodarem i czeka, aż oba kluby dojdą do porozumienia w sprawie kwoty transferu.