Leo Messi w PSG? Coraz bliżej hitowego transferu
06.08.2021

Wiele wskazuje na to, że już w najbliższych dniach oficjalnie poznamy nowego pracodawcę Argentyńczyka. Według hiszpańskich i francuskich mediów Leo Messi podjął decyzje. Być może lada moment po raz drugi będziemy oglądać duet Messi – Neymar w jednym zespole.

Według francuskiego dziennikarza Mohameda Bouhafsiego, Leo Messi ma podpisać kontrakt na dwa lata z opcją przedłużenia o kolejny rok. To by oznaczało, że zawodnik skończy grę w Paryżu najwcześniej w czerwcu 2023 roku, a może nawet dwanaście miesięcy później, tuż przed kolejnym Copa America.

Załóż konto w BETFAN i wytypuj gdzie zagra Leo Messi w kolejnym sezonie. Z kodem FUTBOLNEWS otrzymasz zakład bez ryzyka na 600 PLN

Jego słowa potwierdził także włoski dziennikarz Fabrizio Romano. Dodał także, że PSG jest przekonane o wykonalności tego transferu pod kątem finansowego fair play. Na “tak” jest także szatni francuskiego klubu. Ciekawą informację podał także hiszpański dziennikarz Jose Alvarez. Ten ostatni powiedział, że PSG zarezerwowali wieżę Eiffla na najbliższy wtorek – 10 sierpnia. Cztery lata temu właśnie w ten sposób obwieścili światu sprowadzenie Neymara. Wówczas najsłynniejsza budowla francuskiej stolicy podświetlona została w klubowe barwy.

Te rewelacje potwierdził także kataloński dziennikarz Gerard Romero, a francuskie L’Equipe wylicza, że pensja zawodnika wyniesie około 40 milionów euro netto.

Anglicy odpuszczają

Z kolei dwa angielskie kluby mają odpuścić temat Messiego. Jeszcze kilka godzin temu Roman Abramowicz był podobno skory wydać pieniądze na Argentyńczyka. Teraz jednak pojawiają się informacje o tym, że The Blues zajmą się “operacją Lukaku”, która ma być obecnie priorytetem z dużą szansą powodzenia.

Podobnie w przypadku Manchesteru City. Tutaj z kolei Pep Guardiola ogłosił na konferencji prasowej, że Leo Messi nie znajduje się w planach klubu.

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO