Napoli – Juventus – gdzie obejrzeć? O której godzinie mecz?
07.09.2021

W meczu trzeciej kolejki włoskiej Serie A Napoli podejmie przed własną publicznością Juventus. To spotkanie budzi spore emocje nie tylko we Włoszech, ale również w Polsce, gdyż na placu gry zobaczymy najprawdopodobniej dwóch naszych rodaków: Piotra Zielińskiego i Wojciecha Szczęsnego. Gdzie będzie można obejrzeć mecz pomiędzy Napoli a Juventusem?

Gdzie obejrzeć mecz Napoli – Juventus?

Spotkanie Napoli – Juventus obejrzeć będzie można na antenie Eleven Sports 1. Transmisję śledzić będzie można również za pośrednictwem oficjalnej strony Eleven Sports. Przekaz na żywo ze spotkania dostępny będzie również na stronach legalnych polskich bukmacherów, takich jak:

  • Betclic
  • Fortuna
  • STS

Napoli – Juventus na zagranicznych streamach

Ze względu na kwestię licencyjne kanały, jak i platforma internetowe transmisje spotkania oferowane Eleven Sports mogą nie być dostępne we wszystkich krajach. Kibice przebywające za granicą lub tacy, którzy preferują angielski bądź włoski komentarz skorzystać mogą ze streamów znalezionych w Internecie. Należy się jednak upewnić, że streamy pochodzą z legalnego źródła i udostępniający transmisję posiada do tego prawo.

O której godzinie i gdzie odbędzie się mecz Napoli – Juventus

Spotkanie pomiędzy Napoli i Juventusem zostanie rozegrane na Satdio San Paolo w Neapolu. Pierwszy gwizdek w hitowym meczu trzeciej kolejki Serie A zabrzmi o godzinie 18:00.

Czy w meczu Napoli – Juventus zagrają Wojciech Szczęsny i Piotr Zieliński?

Pomimo nieco gorszej dyspozycji w ostatnich spotkaniach wydaje się niemal pewne, że pomiędzy słupkami bramki Juventusu zobaczymy w sobotę Wojciecha Szczęsnego. Piotr Zieliński nabawił się urazu w ostatnim meczu ligowym i jego występ wciąż stoi pod znakiem zapytania. Kontuzja polskiego pomocnika nie jest jednak poważna, dlatego istnieje duża szansa, że w meczu Napoli – Juventus wystąpi dwóch Polaków.