Benfica – Bayern. Kurs 20.00 na zwycięstwo mistrza Niemiec

19.10.2021

Przed nami trzecia kolejka Ligi Mistrzów. Przez nadchodzące dwa dni czeka na nas łącznie 16 spotkań, a jedno z nich szczególnie jest dla nas ważne. Powodem jest specjalna oferta bukmachera na potyczkę Benfiki z Bayernem, w której możemy zagrać zwycięstwo jeden z drużyn po kursie 20.00! 

Bayern w miniony weekend brutalnie zlał Bayer Leverkusen. Przed tym starciem obiecywaliśmy sobie wiele, miał być to hit niemieckiej Bundesligi, a wyszedł popis graczy Juliana Nagelsmanna. Czy podobnie będzie także w środę? Jest to bardzo prawdopodobne. W dobrej formie są przede wszystkim ofensywni zawodnicy mistrza Niemiec, na czele z Robertem Lewandowskim, który w tym sezonie ma już na koncie 15 bramek w 11 spotkaniach.

Czy Lewy przyczyni się do zwycięstwa Bayernu? Mamy taką nadzieję. Bukmacher Superbet z okazji tego spotkania przygotował promocję, w której gracze mogą obstawić zwycięstwo Bawarczyków po kursie 20.00. Dla fanów portugalskiej piłki mamy także dobrą wiadomość, ponieważ taki sam zakład można zagrać na zwycięstwo Benfiki po podobnym kursie. Co należy zrobić, aby wziąć udział w promocji?

Warunki promocji

  1. Dokonać rejestracji z TEGO linka. 
  2. Wpłacić 50 zł na konto główne. 
  3. Zagrać maksymalnie 10 PLN na zwycięstwo Bayernu lub Benfiki ze standardowej oferty bukmachera. 

W przypadku zwycięstwa jeden z drużyn, gracz otrzyma kwotę za kupon na konto główne, a także wyrównanie do wygranej po kursie 20.00 w formie bonusu.

Przykładowo:

Jeżeli Gracz postawi pierwszy kupon po założeniu konta ze stawką 10 PLN na zwycięstwo Bayernu po kursie w ofercie (np. 1.45) i kupon zostanie rozstrzygnięty jako wygrany, otrzyma wygraną za kupon oraz bonus w wysokości 187,24 PLN.

  • Wysokość przysługującego bonusu obliczona zostanie wg następującego wzoru:
  • Stawka klienta = 10 PLN – 1.2 PLN (12% podatku) = 8.8 PLN
  • Kurs na zwycięstwo Bayernu = 1.45
  • Bonus w postaci powiększonego kursu = 20
  • Kwota wygranej za kupon = 8.8 PLN * 1.45 = 11,76 PLN
  • Kwota bonusu = 10 PLN *20 = 200 PLN – 12,76 PLN = 187,24 PLN

Więcej informacji o promocji pod TYM linkiem.