Świt – Legia 🇵🇱 Typy, kursy (28.10.2021)
27.10.2021

Mecz Świt Skolwin – Legia Warszawa w 1/16 finału Pucharu Polski będzie okazją do debiutu dla nowego trenera stołecznej ekipy. Inny wynik niż wygrana gości, nawet pomimo ich ostatnich problemów, byłby w tym spotkaniu ogromną sensacją.

Świt – Legia zapowiedź (czwartek, 14:00)

Sytuacja w Legii jest wszystkim obecnie dobrze znana. W klubie doszło do zmiany na stanowisku trenera, a Czesława Michniewicza zastąpił Marek Gołębiewski. Dotychczasowy szkoleniowiec drugiego zespołu Legionistów zadebiutuje na ławce trenerskiej w Pucharze Polski przeciwko trzecioligowemu Świtowi Skolwin.

Legia przegrała ostatnie 4 mecze, goście są niepokonani od 3 spotkań, ale mimo tego w czwartkowej konfrontacji Wojskowi pozostają jej zdecydowanym faworytem. Stołeczna ekipa z pewnością potraktuje ten pojedynek jako nowy początek i okazję do powrotu na zwycięską ścieżkę, wobec czego gospodarze na pewno nie mogą w nim liczyć na żadną taryfę ulgową.

Świt – Legia nasze typy

Zwycięstwo Legii ze Świtem jest niemal pewne. Otwartą kwestią pozostaje jedynie rezultat tego spotkania. Różnica klas powinna jednak dać o sobie znać, wobec czego można się spodziewać wysokiej wygranej gości z Warszawy.

Świt – Legia | Typ: Legia wygra pierwszą połowę @1.45 LV BET

Świt – Legia |Typ: powyżej 10.5 rzutów rożnych @1.85 LV BET

Świt – Legia kursy bukmacherów

Goście to zdecydowani faworyci czwartkowego meczu. Wygraną Legii LV BET wystawił z kursem 1.13. Zwycięstwo Świtu znajduje się w ofercie tego bukmachera z kursem 15.00, a remis z kursem 9.75.

Zarejestruj się w LV BET z kodem GRAMGRUBO50

Świt – Legia fakty meczowe

  • Świt zdobywał przynajmniej 1 gola w 4 z 5 ostatnich meczów
  • Legia zdobyła tylko 3 bramki w 5 ostatnich meczach
  • Legia wygrała tylko 1 z 5 ostatnio rozegranych spotkań
  • W poprzedniej rundzie Pucharu Polski, Legia pokonała na wyjeździe Wigry Suwałki 3:1, a Świt po rzutach karnych wyeliminował Wisłokę Dębica

Świt – pięć ostatnich spotkań

Zawisza Bydgoszcz – Świt 1:1

Bałtyk Gdynia – Świt 2:3

Świt – Kluczevia Stargard 3:0

Świt – Unia Janikowo 2:3

Wisłoka Dębica – Świt 0:1 (0:0)

Legia – pięć ostatnich spotkań

Piast Gliwice – Legia 4:1

Napoli – Legia 3:0

Legia – Lech Poznań 0:1

Lechia Gdańsk – Legia 3:1

Legia – Leicester 1:0