Specjalna promocja na walkę Jana Błachowicza. Kurs 20.00!

29.10.2021

Czy Jan Błachowicz po raz drugi obroni mistrzowski pas wagi półciężkiej w UFC? Przy takim scenariuszu bukmacher Superbet przygotował świetną ofertę dla nowych graczy. Możemy skorzystać z promocji, w której zagramy wygraną Jana Błachowicza po kursie 20.00. Dodatkowo Superbet ma również propozycję dla stałych graczy. 

Kurs 20.00 na zwycięstwo Błachowicza!

Superbet przygotował specjalną ofertę dla graczy, którzy w dniach od 28.10.2021 do 30.10.2021 roku założą konto z tym linkiem oraz kodem GRAMGRUBO, a także dokonają depozytu za minimum 50 PLN. W tym momencie jesteśmy uprawnieni do wzięcia udział w promocji, dzięki której możemy zagrać zakład singiel na zwycięstwo Błachowicza po kursie 20.00.

Ważne! Maksymalna stawka przy zakładzie na zwycięstwo Błachowicza po kursie 20.00 wynosi 10 PLN. W jaki sposób zostanie rozliczony kupon? Superbet wypłaci wygraną z kuponu, a różnicę do kursu 20.00 dopłaci w postaci bonusu.

Oferta skierowana jest do graczy, którzy założą konto z tym linkiem oraz kodem GRAMGRUBO. Dodatkowo można skorzystać z promocji, jakie oferuje Superbet na starty. To bonus do 200 PLN za pierwszy depozyt, a także gra bez ryzyka przez tydzień dzięki ofercie Cashback 1300 PLN.

Super Nokaut 100 PLN

Superbet nie zapomina także o swoich stałych graczach. W związku z walką Jana Błachowicza na UFC 267, każdy ma możliwość wzięcia udział w promocji „Super Nokaut”. Na czym ona polega? Bukmacher płaci ekstra bonus, jeśli Jan Błachowicz wygra przez KO lub TKO. Wysokość bonusu uzależniona jest od rundy, w jakiej ewentualnie skończy się pojedynek.

Za wygraną Jana Błachowicza poprzez KO lub TKO w pierwszej rundzie możemy otrzymać 100 PLN. Tak prezentuje się natomiast cała rozpiska bonusów:

  • zwycięstwo Błachowicza poprzez KO lub TKO w pierwszej rundzie – 100 PLN
  • zwycięstwo Błachowicza poprzez KO lub TKO w drugiej rundzie – 75 PLN
  • zwycięstwo Błachowicza poprzez KO lub TKO w trzeciej rundzie – 50 PLN
  • zwycięstwo Błachowicza poprzez KO lub TKO w czwartej rundzie – 25 PLN
  • zwycięstwo Błachowicza poprzez KO lub TKO w piątej rundzie – 25 PLN

Aby wziąć udział w promocji należy postawić zakład solo na zwycięstwo Jana Błachowicza za minimum 50 PLN.

Jeśli nie masz jeszcze konta u bukmachera Superbet zarejestruj się z tym linkiem i kodem GRAMGRUBO, by skorzystać ze specjalnych promocji.