Sergio Aguero będzie musiał skończyć karierę? Niepokojące doniesienia

12.11.2021

Sergio Aguero może być zmuszony do zakończenia swojej zawodowej kariery. Ostatnie doniesienia mediów w sprawie stanu zdrowia argentyńskiego napastnika Barcelony są bardzo niepokojące.

Możliwy koniec kariery

Problemy zdrowotne Sergio Aguero ujawniły się 30 października tego roku, w trakcie ligowego meczu Barcelony z Alaves. Argentyńczyk w ostatnich minutach pierwszej połowy nagle poczuł ból w klatce piersiowej i miał problemy z oddychaniem. Z tego powodu jeszcze przed przerwą opuścił boisko w tamtym spotkaniu.

W wyniku przeprowadzonych później badań okazało się, że Aguero ma arytmię serca. Klub zdecydował wówczas o tym, że przez kilka następnych miesięcy Argentyńczyk nie będzie grał w piłkę i zostanie poddany dokładnej obserwacji lekarzy.

Ostatnie informacje z Hiszpanii na temat stanu zdrowia Sergio Aguero są bardzo niepokojące. Lekarze mieli zakomunikować napastnikowi Barcelony, że jego problemy z sercem są poważne i mogą sprawić, że 33-latek będzie zmuszony zakończyć swoją karierę. Piłkarz póki co znajduje się pod dalszą obserwacją specjalistów.