Polska – Węgry. Odbierz 220 zł za gola Lewandowskiego

14.11.2021

Przed nami ostatnie spotkanie reprezentacji Polski w eliminacjach do mistrzostw świata w Katarze. Czy nasi kadrowicze poradzą sobie na Stadionie Narodowym z Węgrami? 

Zwycięstwo podopiecznych Paulo Sousy z Andorą zapewniło im miejsce w barażach. Stawka meczu z Węgrami nie jest zatem wysoka, o czym doskonale wiedzą polscy piłkarze. Mimo to nie spodziewamy się, że zawodnicy odpuszczą to starcie. Kibice liczą przede wszystkim na dobry występ Roberta Lewandowskiego. Z okazji tego spotkania bukmacher BETFAN przygotował specjalną promocję dla nowych graczy.

Jeśli 33-letni napastnik trafi do siatki, wówczas gracze u tego bukmachera mogą skorzystać ze specjalnego boostu, który powiększy wygraną do 220 zł na gola Lewego. Co ważne – wygrana trafia na konto główne. Co należy zrobić, aby wziąć udział w tej promocji?

  1. Założyć konto z kodem GRAMGRUBO lub z TEGO linka. 
  2. Wpłacić na swoje konto w BETFAN minimum 60 zł. 
  3. Zagrać za 10 zł kupon z TEJ zakładki na gola Lewandowskiego. 

 

W przypadku zdobycia bramki przez Roberta, wówczas na konto gracza wróci 220 zł za postawione zaledwie 10 zł. Środki będą gotowe do wypłaty po wykorzystaniu początkowego depozytu, czyli pozostałych 50 zł. Link do promocji jest dostępny pod TYM adresem.