Legia bez trenera! Marek Gołębiewski zrezygnował z posady szkoleniowca

12.12.2021

Trwa kolejny trudny wieczór dla kibiców stołecznego klubu. Legia Warszawa przegrała w Płocku z Wisłą 0:1. Po tym meczu rezygnacje z posady złożył Marek Gołębiewski. Nie wiadomo jeszcze kto poprowadzi klub z Łazienkowskiej w dwóch ostatnich meczach tego roku.

Legia Warszawa przegrała dzisiaj kolejny mecz ligowy. Dwa tygodnie temu udało się przerwać fatalną passę wygrywając z Jagiellonią. Jednak to był wypadek przy pracy, a nie koniec fatalnej serii. Przed tygodniem przyszła porażka z Cracovią 0:1. Teraz w podobnym stylu warszawianie polegli w Płocku podczas derbów Mazowsza. Co ciekawe pogrążył ich były legionista – Mateusz Szwoch.

Legia w tym roku zagra jeszcze dwa mecze. W najbliższą środę czeka ich zaległe spotkanie z Zagłębiem Lubin, a w niedzielę zmierzą się z Radomiakiem. Oba spotkania przy Łazienkowskiej. Na dzisiaj wydaje się, że w tych meczach poprowadzi ich dotychczasowy asystent Przemysław Małecki. Nadal wiele mówi się o ściągnięciu zimą Marka Papszuna. Teraz jednak głośno jest o gotowości Leszka Ojrzyńskiego do pracy w roli „strażaka”.