Piotr Zieliński miał kłopoty z oddychaniem! Zszedł już w pierwszej połowie

13.12.2021

Niedziela nie była dobrym wieczorem dla kibiców Napoli. Ich ulubieńcy nieoczekiwanie polegli z Empoli u siebie 0:1. Jeszcze w pierwszej połowie z boiska zszedł Piotr Zieliński. Polak miał kłopoty z oddychaniem i jego miejsce w 22. minucie zajął Lorenzo Insigne. 

Przypomnijmy, że niedawno temu Piotr Zieliński przechodził koronawirusa. Wówczas nie było mowy o ciężko przebytej chorobie. Wczoraj jednak pierwsze skojarzenia ruszyły w tym kierunku. Tuż po spotkaniu Luciano Spaletti dla telewizji DAZN powiedział o bólu w klatce piersiowej. Chodziło także o kłopoty z oddychaniem spowodowane bólem gardła oraz kaszlem.

Ostatecznie klub poinformował, że po pierwszych badaniach nic szczególnego nie dolega reprezentantowi Polski. Mamy nadzieję, że to chwilowa niedyspozycja, a Piotr Zieliński będzie zdrowy w najbliższych dniach i gotowy do gry.

W Neapolu lepsza okazała się ekipa Szymona Żurkowskiego. Jedynego gola strzelił Patrick Cutrone. Ekipa Spalletiego po tej porażce spadli na czwarte miejsce w tabeli. Są punkt za Atalantą, trzy za Milanem i cztery za Interem. Ci ostatni wygrywając z Cagliari trafili na czub Serie A. Już w przyszły weekend czeka nas przedświąteczny hit. W nim starcie Milanu z Napoli!