Wytypuj błędnie mecze ekstraklasy i weź udział w podziale 100 tysięcy złotych!
17.12.2021

Z reguły wynagradza się graczy, którzy prawidłowo wytypują wynik spotkania. Zupełnie inną promocję przygotował BETFAN. Bukmacher ponownie rusza z akcją “Nie traf ESA”, w której możemy wygrać nawet 100 tysięcy złotych. Na czym polega promocja i jak wziąć w niej udział?

PKO BP Ekstraklasa bywa nieprzewidywalna. Wystarczy spojrzeć na aktualną tabelę. Mistrz kraju, który w tym sezonie rywalizował na międzynarodowej arenie z takimi zespołami jak Napoli czy Leicester, jest aktualnie na piętnastym miejscu w tabeli i dzięki ostatniej wygranej uwolnił się ze strefy spadkowej.

Nie traf ESA

BETFAN ułatwia typowanie i wynagrodzi graczy, którzy nie trafią wyników wszystkich meczów 19. kolejki Ekstraklasy. Jeśli błędnie wskażesz wyniki dziewięciu spotkań, weźmiesz udział w podziale 100 tysięcy złotych. Jak wziąć udział w promocji?

  1. Dokonaj depozytu w wysokości 19 PLN. Jeśli nie masz konta w BETFAN możesz zarejestrować się z tym linkiem lub kodem FUTBOLNEWS.
  2. Na kuponie musi znaleźć się wyłącznie 9 meczów 19. kolejki ekstraklasy zagranych w tym miejscu. UWAGA! Nie mogą być to typy z oferty głównej
  3. W sytuacji, gdy nie trafisz żadnego z typów, weźmiesz udział w podziale puli bonusowej wynoszącej 100 tysięcy złotych
  4. Jeśli trafisz jeden typ, zgarniesz freebet 19 PLN

Więcej informacji: tutaj