Gdzie oglądać UFC Fight Night?

03.01.2022

UFC, a dokładniej Ultimate Fighting Championship to najpopularniejsza organizacja mieszanych sztuk walki na świecie. Pojedynki tej federacji cieszą się ogromnych zainteresowaniem, a gale odbywają się regularnie. Gdzie można obejrzeć UFC? Czy istnieje opcja, by obejrzeć UFC za darmo?

UFC Fight Night o której transmisja

Popularność UFC w naszym kraju wzrosła dzięki Joannie Jędrzejczyk, która jako pierwsza Polka w UFC sięgnęła po tytuł mistrzowski, kilkukrotnie broniąc pas. Obecnie największe zainteresowanie wzbudzają poczynania Jana Błachowicza – czołowego zawodnika w wadze półciężkiej, a także kolejne kroki Mateusz Gamrota.

Transmisje UFC możemy oglądać zarówno w telewizji, jak i online. Najbliższa gala: UFC Fight Night rozpocznie się 16 stycznia 2022 roku o godzinie 01:00 czasu CET.

UFC Fight Night – Gdzie oglądać?

Transmisje UFC możemy śledzić na kanałach Polsatu Sport lub w Polsat Box Go i UFC Fight Pass. Dodatkowo istnieje możliwość oglądania wydarzenia u bukmachera Fortuna.

Gdzie obejrzeć w TV

UFC Fight Night – Gdzie oglądać za darmo?

Niejednokrotnie trudno znaleźć transmisje online w internecie. W przypadku UFC, pomocną dłoń wyciąga bukmacher Fortuna, która za pośrednictwem swojej platformy Fortuna TV umożliwia oglądanie UFC. Warunkami skorzystania z tej opcji są:

  • rejestracja
  • środki na koncie

Transmisje można oglądać zarówno na komputerze przez przeglądarkę internetową, jak również na urządzeniach mobilnych – aplikacje Android i iOS.

UFC Fight Night najbliższa gala

W ramach UFC Fight Night, Calvin Kattar zmierzy się z Giga Chikadze w walce wieczoru. Będzie to pojedynek wagi piórkowej. Wydarzenie odbędzie się 16 stycznia.