Puchar Narodów Afryki gdzie oglądać?

06.01.2022
Ostatnia aktualizacja 11 stycznia, 2022 o 15:17

Puchar Narodów Afryki to rozgrywki, które w Europie nie cieszą się tak ogromną popularnością jak chociażby Euro czy Copa America. Każdy kto chociaż raz miał okazję obejrzeć jakikolwiek mecz rozgrywany w ramach tej imprezy, ten wie że jest to turniej przepełniony niesamowitymi emocjami oraz fantastyczną atmosferą na trybunach. Za nami pierwsze mecze 31. edycji tego turnieju. Gdzie możemy śledzić spotkania?

Puchar Narodów Afryki gdzie oglądać?

Niegdyś transmisje spotkań z Pucharu Narodów Afryki były czymś powszechnie dostępnym, bowiem realizowane były przez stację Eurosport. Niestety są to odległe czasy, jednak nie oznacza to, iż śledzenie tych rozgrywek jest obecnie niemożliwe.

Z pomocną dłonią wychodzi bukmacher STS, dzięki któremu możliwe będzie obejrzenie każdego spotkania rozgrywanego w ramach tej imprezy. Jakie kroki musimy podjąć, by cieszyć się z dostępu do transmisji? Warunkiem koniecznym jest naturalnie założenie konta w serwisie bukmachera. Dodatkowo nasze saldo konta nie może być równe 0.

Gdzie obejrzeć w TV

Puchar Narodów Afryki kiedy początek?

Fani klubowej piłki nie podchodzą do Pucharu Narodów Afryki z przesadnym entuzjazmem, gdyż konieczność gry w tym turnieju oznacza często nieobecność największych gwiazd ich ulubionych klubów, a także dodatkowe obciążenie dla piłkarzy w środku już i tak wymagającego sezonu ligowego.

Zmagania o miano najlepszej drużyny Afryki rozpoczęły się dnia 09.01.2022 r. Cała impreza trwać będzie niemal miesiąc – jej wielki finał odbędzie się 06.02.2022 r. Za nami spotkanie otwarcia, w którym Kamerun wygrał z Burkina Faso. Jak na razie faworyci nie zawodzą. Senegal poradził sobie z Zimbabwe, a Gwinea wygrała z Malawi.

Puchar Narodów Afryki na zagranicznych streamach

Nie ma obecnie wydarzenia sportowego, którego obejrzenie nie byłoby możliwe na internetowych streamach. Niestety pamiętać trzeba, że pirackie transmisje są nie tylko nielegalne, ale również niebezpieczne dla naszych urządzeń.

Puchar Narodów Afryki kogo typować?

Na ten moment należy wyróżnić trzech głównych faworytów do zdobycia tytułu. Senegal, Algiera oraz Egipt to ekipy, które posiadają szerokie i konkurencyjne kadry przepełnione gwiazdami z najlepszych europejskich drużyn. Z pewnością są to reprezentacje, które celują w końcowy triumf.

Trzeba jednak pamiętać, że Puchar Narodów Afryki bywa nieprzewidywalny, dlatego niektórzy ze wskazaniem zwycięzcy wstrzymują się do zakończenia fazy grupowej.