Superpuchar Hiszpanii gdzie obejrzeć?

07.01.2022
Ostatnia aktualizacja 10 stycznia, 2022 o 14:54

Tegoroczny Superpuchar Hiszpanii ponownie przyjmie formę mini turnieju oraz rozegrany zostanie w Arabii Saudyjskiej. Dla wielu fanów nie jest to pożądane rozwiązanie, jednak niezależnie od przyjętego stanowiska, nie da się odebrać tej formule aspektu nieprzewidywalności, która podnosi atrakcyjność samego widowiska.

Superpuchar Hiszpanii gdzie obejrzeć?

Wbrew pozorom obejrzenie Superpucharu Hiszpanii nie jest w Polsce tak łatwym zadaniem. Na szczęście na straży stoi niezawodny bukmacher STS, który w ramach STS TV oferuje nam możliwość obejrzenia wszystkich spotkań Superpucharu Hiszpanii.

Jakie wymagania musimy spełnić by korzystać z STS TV?

– Najpierw konieczne jest założenie konta w serwisie bukmachera STS.

– Następnym krokiem jest natomiast wpłata dowolnych środków na konto.

Jak zatem widać, by oglądać Superpuchar Hiszpanii w STS TV nie trzeba wcale specjalnie się gimnastykować.

Gdzie obejrzeć w TV

Superpuchar Hiszpanii kiedy początek?

Rywalizację o Superpuchar Hiszpanii rozpoczniemy 12.01.2022 r., finał tego mini turnieju przewidziano z kolei na 16.01.2022 r. Wszystkie spotkania odbędą się w Arabii Saudyjskiej, jednak organizatorzy zadbali by godziny spotkań były przystępne dla widzów w Europie.

Superpuchar Hiszpanii na zagranicznych streamach

Superpuchar Hiszpanii przyciąga sporą rzeszę kibiców z każdego zakątka ziemi, dlatego też znalezienie streamów w internecie nie powinno stanowić najmniejszego problemu. Pamiętajmy jednak, że tego typu transmisje nie są legalne i mogą stanowić zagrożenie dla naszych urządzeń.

Superpuchar Hiszpanii kto faworytem?

W tegorocznym Superpucharze wystąpią:

  • Real Madryt
  • Atletico Madryt
  • Athletic Bilbao
  • FC Barcelona

Biorąc pod uwagę występy tych ekip w obecnym sezonie ligowym, zdecydowanym faworytem do zdobycia trofeum jest Real Madryt.