Superpuchar Włoch gdzie obejrzeć?

07.01.2022

O Superpuchar Włoch zawalczą w tym roku Inter Mediolan oraz Juventus. Fani włoskiej piłki z pewnością już teraz zacierają ręce na samą myśl o tym spotkaniu. Nasuwa się zatem tylko jedno pytanie – gdzie będzie można obejrzeć te mecz?

Superpuchar Włoch – gdzie obejrzeć?

Mecz o Superpuchar Włoch możliwy będzie do obejrzenia na kanale Polsat Sport. Ponadto jego transmisja realizowana będzie przez bukmachera STS w ramach usługi STS TV.

Jak zatem widać wybór nadawców jest mocno ograniczony, nie oznacza to jednak, że obejrzenie tego starcia stanowić będzie problem.

Superpuchar Włoch o której transmisja

Spotkanie o Superpuchar Włoch obędzie się w środę 12 stycznia 2022 r. o godzinie 21:00. Mecz zostanie rozegrany w Mediolanie na San Siro. Obecność miejscowych kibiców z pewnością zwiększy atrakcyjność widowiska.

Gdzie obejrzeć w TV

Superpuchar Włoch gdzie obejrzeć za darmo?

Nie masz dostępu do kanału Polsat Sport? Nie przejmuj się, bowiem w zasadzie za darmo będziesz w stanie obejrzeć mecz o Superpuchar Włoch dzięki bukmacherowi STS. Żeby móc korzystać z STS TV musisz spełnić tylko dwa warunki:

– Założyć konto w serwisie bukmachera STS.

– Dokonać wpłaty dowolnych środków na konto gracza.

Superpuchar Włoch kogo typować?

Faworytem do zdobycia tego trofeum jest obecny mistrz Serie A czyli Inter. Piłkarze z Mediolanu pokazują w tym sezonie, że stać ich na obronę mistrzostwa, podczas gdy Juventus przeżywa jeden ze swoich największych kryzysów w ostatniej dekadzie.