Olympique Lyon – PSG gdzie obejrzeć?

08.01.2022
Ostatnia aktualizacja 10 stycznia, 2022 o 14:55

Jeszcze do niedawna rywalizacja Lyonu z PSG była zdecydowanie jedną z najgorętszych w całej Francji. Niestety tragiczny sezon w wykonaniu piłkarzy OL sprawił, że niedzielne spotkanie tych ekip nie budzi takich emocji jak chociażby w zeszłym sezonie. Niemniej warto poświęcić temu pojedynkowi uwagę i sprawdzić, gdzie będzie można go obejrzeć.

Olympique Lyon – PSG gdzie obejrzeć?

Swego czasu liga francuska zniknęła z anten polskich nadawców, na szczęścia jednak miłośnicy francuskiego futbolu nie mają obecnie najmniejszych problemów ze śledzeniem swojej ulubionej ligi. Spotkanie Olympique Lyon – PSG możliwe będzie do obejrzenia na Canał + Sport oraz Eleven Sports 3. Oba kanały dostępne są zarówno w ramach pakietów telewizji satelitarnej oraz poprzez usługę online.

Ponadto transmisja z tego starcia realizowana będzie przez następujących bukmacherów:

– STS

– Betclic

– Fortuna

Gdzie obejrzeć w TV

Olympique Lyon – PSG gdzie obejrzeć za darmo?

Nie masz wykupionego pakietu w Canal + lub Eleven Sports? To nie problem, mecz Olympique Lyon – PSG będziesz mógł obejrzeć w zasadzie za darmo u bukmachera Fortuna. Musisz spełnić jedynie dwa następujące warunki:

– Założyć konto w serwisie bukmachera.

– Dokonać wpłaty dowolnych środków na konto.

Olympique Lyon – PSG o której mecz?

Pojedynek Lyonu z PSG odbędzie się w niedzielę 9 stycznia 2022 r. Pierwszy gwizdek na Parc Olympique Lyonnais zabrzmi o godzinie 20:45.