Pogoń ma już zastępstwo dla Kacpra Kozłowskiego. To gwiazda słowackiej Ekstraklasy

10.01.2022

Pogoń Szczecin nie próżnuje i niedługo po tym jak z klubem pożegnał się Kacper Kozłowski, Portowcy sprowadzili do siebie potencjalnego następcę młodego Polaka. Chodzi o lidera klasyfikacji kanadyjskiej słowackiej Ekstraklasy – Vahana Bichakhchyana.

Pogoń pokazuje, że zamierza rozdysponować 10 milionów, które wkrótce wpłynął na jej konto, jako zapłata za transfer Kacpra Kozłowskiego, w naprawdę ciekawy sposób. Od oficjalnego odejścia 18-letniego pomocnika minęło zaledwie kilka dni, a Portowcy  zdążyli już sięgnąć po zawodnika, który bryluje na boiskach słowackiej Ekstraklasy.

Lider klasyfikacji kanadyjskiej

Vahan Bichakhchyan to piłkarz słowackiej Zliny, który w tym sezonie już jedenastokrotnie wpisywał się na listę strzelców. Ponadto Ormianin może się pochwalić ośmioma asystami. Takie liczby sprawiają, że Bichakhchyan znajduje się na szczycie klasyfikacji kanadyjskiej Fortuna Ligi.

Na szczegóły transferu jeszcze za wcześnie, ale zdecydowanie kibice Pogoni mogą być zadowoleni z polityki transferowej klubu. Bichakhchyan związał się z Dumą Pomorza do końca sezonu 2024/25.

Źródło: pogonszczecin.pl