Paweł Wszołek bliski powrotu do Legii

24.01.2022

Paweł Wszołek może już wkrótce ponownie trafić na Łazienkowską. Okazuje się, że Union Berlin, który od początku obecnego sezonu jest pracodawcą Polaka byłby skłonny wysłać Wszołka na półroczne wypożyczenie. 

Wydawało się, że w ubiegłym sezonie przygoda Pawła Wszołka w Legii definitywnie dobiegła końca. Polski wahadłowy nie zdecydował się przedłużyć kontraktu z „Wojskowymi” i latem związał się z Unionem Berlin. Wszołek cały czas nie znalazł jednak uznania w oczach Ursa Fischera i do tej pory rozegrał w barwach stołecznego klubu zaledwie 17 minut.

Fischer nie skreśla Wszołka

Pomimo trudnych początków Polaka w Berlinie, szkoleniowiec Unionu nie zamierza jednak definitywnie rezygnować z Wszołka. W związku z tym 29-latek miałby najpierw zostać wypożyczony, tak by dostać szanse na regularne występy.

Skorzystać z takiego obrotu spraw miałaby Legia, gdyż Aleksandar Vuković zapowiedział już jakiś czas temu, że mistrz Polski potrzebuje wzmocnienia na pozycji wahadłowego. Jak informuje dziennikarz Meczyki.pl – Tomasz Włodarczyk – obecnie trwają rozmowy między oboma klubami.