Anthony Martial odchodzi z Manchesteru United! Powalczy o mistrzostwo Hiszpanii

25.01.2022

To może być hitowy transfer do ligi hiszpańskiej. Anthony Martial od dłuższego czasu chce odejść z Old Trafford. Teraz nadarza się okazja na ten krok. Według Fabrizio Romano wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że trafi do Sevilli!

Francuz w tym sezonie rozegrał ledwie jedenaście meczów w barwach Czerwonych Diabłów. Sporo czasu spędził na ławce rezerwowych oraz w gabinetach lekarskich. Anthony Martial nie ma praktycznie szans na regularną grę w podstawowym składzie, a dodatkowo wszyscy dookoła dawno chętnie by się go pozbyli. Teraz otwiera się w tym kierunku furtka.

Włoski dziennikarz Fabrizio Romano napisał o porozumieniu obu klubów w sprawie warunków transferu. Sam zainteresowany wskazał Seville jako jego priorytet. Hiszpański klub ma pokryć jego pensję do czerwca. Dopiero później będą możliwe negocjacje wysokości gaży francuskiego atakującego.

Ruchy w dwie strony

Na Ramon Sanchez Pizjuan to nie jest spokojne zimowe okienko transferowe. Już do klubu trafił Jesus Corona z FC Porto. Tecatito ma wzmocnić siłę ognia zespołu, podobnie zresztą jak Francuz. Tyle że lada moment może odejść Diego Carlos. Brazylijczyk chce trafić do Newcastle. Ambicje sportowe to jedno, lecz Sroki oferują mu potrojenie zarobków! Hiszpanie nie zgadzają się jednak na dotychczasowe oferty, odsyłając Anglików do klauzuli odejścia.