Kamil Grosicki wróci do reprezentacji? Michniewicz komentuje

01.02.2022

Czesław Michniewicz nie wyklucza, że przy selekcji piłkarzy na mecz barażowy z Rosją, weźmie pod uwagę piłkarzy, którzy w ostatnim czasie nie mogli liczyć na powołania. Chodzi między innymi o Kamila Grosickiego.

Czesław Michniewicz rozpoczyna urzędowanie jako nowy selekcjoner reprezentacji Polski. Szkoleniowiec odniósł się już do kilku kwestii, które najbardziej zastanawiały opinię publiczną. 51-latek potwierdził między innymi, że opaskę kapitańską zachowa Lewandowski, a także, że możemy się spodziewać kilku głośnych powrotów na zgrupowanie kadry.

Powrót starej gwardii?

Nowy selekcjoner reprezentacji Polski potwierdził przypuszczenia dziennikarzy, według których do kadry miałby powrócić Kamil Grosicki. Czesław Michniewicz powiedział, że liczy na Kamila Grosickiego, więc bardzo możliwe, że piłkarza Pogoni zobaczymy na liście piłkarzy powołanych na mecz z Rosją.

– Potrzebuję doświadczonych piłkarzy, którzy mają odpowiedni poziom, a w decydujących momentach nie spali ich trema – powiedział nowy selekcjoner na łamach TVP Info. Michniewicz wskazał piłkarzy, którym w ciągu najbliższego miesiąca będzie się bacznie przyglądał. – Pracowałem z Jędrzejczykiem… Pazdan, Grosicki. Starsi doświadczeni piłkarze – podkreślił Michniewicz . – To będzie jeden mecz, który zdecyduje o tym, czy awansujemy czy nie. Potrzebuję doświadczonych piłkarzy, którzy mają odpowiedni poziom, ale też wiem, że w decydujących momentach nie spali ich trema – zakończył.