Neymar odejdzie z PSG? Katarczycy stracili cierpliwość

11.03.2022

Środowa klęska z Realem Madryt przelała czarę goryczy. Wszystko wskazuje na to, że katarscy właściciele paryskiego klubu stracili cierpliwość do Neymara i piłkarze niebawem będzie zmuszony zmienić klub.

O nie najlepszej sytuacji Neymara w PSG poinformował dziennikarz śledczy Romain Molina, który w listopadzie ubiegłego roku wywołał skandal donosząc o pedofilii w wielkiej piłce. Teraz dziennikarz podaje, że Katarczycy zamierzają sprzedać Neymara już tego lata i liczą, że uda się odzyskać choć 100 milionów z 222, które zainwestowali w Brazylijczyka.

Wielkie trio nie wypaliło

Tym samym byłby to oficjalny koniec nadziei kibiców z Paryża dotyczący tria Messi – Neymar – Mbappe. Klęska z Realem Madryt jest dobitnym sygnałem, że cały projekt nie wypalił i być może w najbliższym czasie włodarze PSG zdecydują się na spore zmiany w klubie. Pierwszą z nich miałoby być właśnie odejście Neymara.

W kontekście meczu z Realem wiele mówiono także o spięciu, do którego miało dojść pomiędzy Neymarem i Gianluigim Donnarumą w szatni. Brazylijczyk zapewnił jednak, że relacje pomiędzy nim, a włoskim bramkarzem są dobre, a medialne doniesienia są fałszywe.