Matty Cash zostaje w Premier League. Polak przedłużył kontrakt z Aston Villą

04.04.2022

W ostatnich tygodniach sporo mówiło się o potencjalnym transferze Matty’ego Casha. Wszystko wskazuje jednak na to, że polski obrońca pozostanie w Premier League. Piłkarz przedłużył właśnie kontrakt z Aston Villą. 

Matty Cash ma w ostatnim czasie naprawdę świetny okres. Obrońca zbiera dobre noty zarówno za występy w Premier League, jak i te reprezentacyjne. Dobra forma Casha przyczyniła się do pojawienia się plotek transferowych łączących go z przenosinami do innego klubu. Wiele mówiło się chociażby o zainteresowaniu Atletico. W poniedziałek obrońca reprezentacji Polski podpisał jednak nowy kontrakt z Aston Villą.

Cash na dłużej w Aston Villi

Nowy kontrakt Matty’ego Casha obowiązywał będzie przez najbliższe pięć lat i dobiegnie końca latem 2027 roku. Znacznie zmniejsza to więc szanse na to, że Polak w najbliższym czasie zmieni klub. Przypomnijmy, że Cash rozegrał już w tym sezonie 30 spotkań na poziomie Premier League, w których trzykrotnie wpisywał się na listę strzelców. 

– Cieszę się, że mogę przedłużyć mój pobyt w Aston Villi o kolejne 5 lat. Przeżyłem tutaj świetne chwile i nie mogę się doczekać, aby kontynuować tę ekscytującą podróż – napisał na swoim twittrowym koncie Matty Cash. 
typy dnia
kurs 1.85
Girona - Granada
Każda drużyna powyżej 2.5 rzutów rożnych w meczu
TAK
kurs 1.77
Legia Warszawa - Zagłębie Lubin
Obie strzelą gola
TAK
kurs 2.91
Real Madryt - Betis Sewilla
Podwójna szansa Betis
X2