Legia zamierza wykupić Maika Nawrockiego z Werderu

07.04.2022

Maik Nawrocki jest piłkarzem, który w tym sezonie silnie elektryzuje fanów Legii Warszawa. Z jednej strony obrońca ma na swoim koncie kilka słabszych występów, a z drugiej, kibice „Wojskowych” wiążą z nim spore nadzieje na przyszłość. 21-latek przebywa w warszawskim klubie na zasadzie wypożyczenia, jednak wszystko wskazuje, że Legia zdecyduje się na wykup piłkarza.

Według informacji podanych przez dziennikarza Interii Sebastiana Staszewskiego Legia Warszawa prawie na pewno zdecyduje się na wykup Maika Nawrockiego z Werderu Brema. Nie musi to jednak oznaczać, że obrońca pozostanie w Warszawie na przyszły sezon. Piłkarz miałby od razu zostać sprzedany do mocniejszego klubu, a Legia może na tym ruchu sporo zarobić.

Legia zaciska pasa

Pieniądze ze sprzedaży Nawrockiego mogą okazać się kołem ratunkowym dla Legii, która w najbliższym czasie będzie musiała zacisnąć pasa. Sebastian Staszewski poinformował bowiem także, że latem warszawianie będą mogli wydać na finalizację transferów zaledwie 1.5 miliona euro.

W tym sezonie Maik Nawrocki ma już na koncie 29 występów w barwach Legii. Obrońca zdobył w nich jedną bramkę i zaliczył trzy asysty.