Robert Lewandowski porozumiał się z Barceloną. Na stole wielomilionowy kontrakt

11.04.2022

Dziennikarz Interii Sebastian Staszewski informuje, że Robert Lewandowski jest już po słowie z FC Barceloną i zwiąże się z hiszpańskim klubem trzyletnim kontraktem. Polski napastnik miał już poinformować o swojej decyzji władze Bayernu. 

Telenowela z udziałem potencjalnego transferu Roberta Lewandowskiego trwa w najlepsze. Coraz mniej prawdopodobne wydaje się, by polski napastnik przedłużył kontrakt z Bayernem i najprawdopodobniej niebawem Lewandowski zmieni pracodawcę. Jak od dłuższego czasu sugerują media, kierunkiem preferowanym przez Polaka jest FC Barcelona. Sebastian Staszewski z Interii informuje nawet, że Lewandowski jest już po słowie z władzami „Dumy Katalonii”.

3-letni kontrakt

Lewandowski miałby związać się z FC Barceloną trzyletnim kontraktem opiewającym na wielomilionową kwotę. Poważnie zainteresowane sługami Polaka miały być także PSG, Manchester City i Liverpool, ale to właśnie włodarze „Dumy Katalonii” mieli skusić Polaka lukratywną ofertą.

Przypomnijmy, że kontrakt Roberta Lewandowskiego z Bayernem kończy się w przyszłym sezonie i na pół roku przed terminem jego zakończenia Polak mógłby kontaktować się z zainteresowanymi jego usługami klubami. Na oficjalne porozumienia jest jeszcze o wiele za wcześnie i póki co niejasne pozostaje na jakiej zasadzie Lewandowski miałby zasilić „Dumę Katalonii”.