Dani Parejo odpowiada trenerowi Bayernu. „Zabrakło szacunku z jego strony”

13.04.2022

Dani Parejo był jednym z najlepszych zawodników dwumeczu pomiędzy Villarrealem a Bayernem Monachium. Po wywalczeniu awansu przez Żółtą Łódź Podwodną, hiszpański pomocnik udzielił wypowiedzi, w której przyznał, że jest rozczarowany wcześniejszymi słowami Julian Nagelsmann.

Przypomnijmy, że tuż po wylosowaniu par ćwierćfinałowych Bayern wydawał się zdecydowanym faworytem do awansu w dwumeczu z Villarrealem. Wówczas opiekun mistrzów Niemiec odważył się powiedzieć, że będzie chciał rozstrzygnąć losy tej rywalizacji już podczas pierwszego spotkania na Estadio de la Ceramica.

– Nie znam dobrze trenera Bayernu, ale uważam, że kiedy mówił o nas przed początkiem dwumeczu to zlekceważył Villarreal i cały futbol. Słowa, że chce zamknąć sprawę awansu już w pierwszym meczu to zdecydowany brak szacunku z jego strony – uważa Parejo.

– Rzeczywiście Bayern był faworytem, ale trzeba to udowodnić na boisku. My pokazaliśmy, że jesteśmy lepszą drużyną i cieszymy się z awansu – dodał pomocnik Żółtej Łodzi Podwodnej.

Villarreal już dzisiaj wieczorem pozna swojego półfinałowego rywala. Będzie to wygrany dwumeczu Liverpool – Benfica.