Rudiger odejdzie z Chelsea. Niemiec negocjuje z Realem

23.04.2022

Jak informuje Gianluca Di Marzio – Antonio Rudiger niebawem opuści Chelsea i przeniesie się do Realu Madryt. Niemiec trafić ma do „Królewskich” na zasadzie wolnego transferu, gdyż jego obecny kontrakt z „The Blues” wygasa wraz z końcem obecnego sezonu. 

Wszystko wskazuje, że negocjacje nowego kontraktu Antonio Rudigera zakończą się fiaskiem. „The Blues” i niemiecki obrońca byli bliscy wypracowania konsensusu, ale całą sprawę utrudniły sankcje nałożone na Romana Abramowicza. Szanse na osiągnięcie porozumienia spadły niemal do zera i już tego lata Rudiger ma stać się wolnym zawodnikiem. Sytuacją defensora żywo zainteresował się Real Madryt.

Rudiger na Santiago Bernabeu?

Jak informują niemieckie media największym zwolennikiem ściągnięcia Antonio Rudigera na Santiago Bernabeu jest Carlo Ancelotti. Gianluca Di Marzio zapewnia, że negocjacje zmierzają we właściwym kierunku, a sam piłkarz ma być już po słowie z nowym pracodawcą. W obecnym sezonie Rudiger pojawił się na murawie aż 47-krotnie, zdobył pięć bramek i zaliczył cztery asysty.