Jurgen Klopp przedłużył umowę z Liverpoolem

28.04.2022

Wszystko wskazuje na to, że Jurgen Klopp pozostanie w najbliższych latach szkoleniowcem „The Reds”. David Ornstein informuje, że niemiecki menadżer przedłużył kontrakt z Liverpoolem. 

Do niedawna przyszłość Jurgena Kloppa wciąż pozostawała niejasna. Obecny kontrakt wiążący niemieckiego menadżera z „The Reds” wygasał bowiem wraz z końcem sezonu 2023/24. Dziennikarz The Athletic – David Ornstein – przekonuje jednak, że Klopp porozumiał się z władzami Liverpoolu i przedłużył umowę z klubem o kolejne dwa lata.

Klopp zostaje na Anfield

Sam Jurgen Klopp mówił przed dwoma laty, że najprawdopodobniej nie zdecyduje się na przedłużenie umowy z Liverpoolem. Szkoleniowiec chciał wypełnić swój kontrakt i zrobić sobie kilka miesięcy przerwy od futbolu. Wydaje się jednak, że plany niemieckiego trenera uległy zmianie.

Sukcesy, jakie Klopp święcił w ostatnich latach z „The Reds” miały sprawić, że menadżer Liverpoolu wciąż czuję motywację do pracy i nie chce przerywać projektu, który w 2015 roku zapoczątkował na Anfield. Niemiec miał podpisać już odpowiednie dokumenty, ale na oficjalne potwierdzenie ze strony klubu musimy jeszcze poczekać.