Bartłomiej Drągowski odejdzie z Fiorentiny
06.05.2022

Kontrakt Bartłomieja Drągowskiego z Fiorentiną dobiega końca i wszystko wskazuje na to, że Polak nie pozostanie w klubie z Florencji na dłużej. Najbliższe letnie okno transferowe jest bowiem ostatnim, w którym Fiorentina może zarobić na sprzedaży Polaka. 

Dziennikarz fiorentinanews.it Davide Fabbri informuje, że Bartłomiej Drągowski na pewno nie przedłuży umowy z Fiorentiną i już latem opuści klub z Florencji. Obecna umowa polskiego bramkarza z włoskim klubem wygasa wraz z końcem przeszłego sezonu.

Chętnych nie brakuje

– Nie ma szans, że Bartek przedłuży umowę, więc pewnie latem odejdzie. Tym bardziej, że w jego miejsce szykowany jest Guglielmo Vicario z Empoli lub Alessio Cragno z Cagliari – mówi Fabbri. Temat odejścia Drągowskiego z Fiorentiny pojawił się już w lutym, czyli od momentu, w którym bramkarz po raz pierwszy nie pojawił się w wyjściowym składzie. Wszystko wskazuje na to, że ma to związek z końcem przygody polskiego golkipera w klubie z Florencji.

Mówi się, klub zainteresowany transferem Drągowskiego musiałby zapłacić za Polaka około 9 milionów euro. Fiorentina nie powinna mieć również problemów ze znalezieniem chętnych na usługi golkipera, gdyż wśród zainteresowanych sprowadzeniem Drągowskiego wymienia się między innymi Napoli, Atalantę oraz kluby Premier League.

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO