Mbappe podjął już decyzję. Francuz zdradza kiedy poznamy jego przyszłość

16.05.2022

Kylian Mbappe to bez wątpienia jedno z najgłośniejszych nazwisk wśród piłkarzy, którzy latem mogą zmienić swojego pracodawcę. Przyszłość Francuza wciąż pozostaje niepewna, jednak sam zawodnik zapewnia, że podjął już decyzję. 

Kylian Mbappe cały czas pozostaje zawodnikiem PSG. Piłkarz drużyny mistrza Francji był ubiegłego lata o włos od transferu do Realu, jednak ostatecznie negocjacje pomiędzy klubami zakończyły się fiaskiem. Teraz temat transferu francuskiego napastnika powraca, a sam piłkarz zdradził, że podjął już decyzję dotyczącą swojej przyszłości, jednak kibice poznają ją dopiero na przełomie maja i czerwca.

Transfer do Realu?

– Nie mogę na razie mówić o mojej przyszłości, ale wkrótce się wszystkiego dowiecie. Jest to prawie postanowione – powiedział Mbappe podczas rozdania nagród Ligue 1. – Oficjalnie ogłoszę swoją decyzję jeszcze w czerwcu, zanim dołączę na zgrupowanie do reprezentacji Francji – dodał po chwili.

Od dłuższego czasu mówi się, że Kylian Mbappe chciałby zmienić barwy klubowe, gdyż nie satysfakcjonują go rezultaty osiągane przez PSG. Czy włodarze klubu z Parc des Princes zdołali jakimś cudem przekonać piłkarza do pozostania w klubie, czy może napastnika skusi inny europejski klub. Odpowiedź poznamy za około dwa tygodnie.