Zmiany w sztabie trenerskim Rakowa Częstochowa

17.05.2022

Do końca sezonu PKO Ekstraklasy pozostała jeszcze jedna seria gier. Jednak już teraz zapowiedziano zmiany w sztabie trenerskim Rakowa Częstochowa. Z klubem pożegnają się Jarosław Tkocz oraz Dariusz Skrzypczak.

Jarosław Tkocz i Dariusz Skrzypczak odchodzą z Rakowa

Zarówno Jarosław Tkocz, jak i Dariusz Skrzypczak dołączyli do sztabu Marka Papszuna przed rozpoczęciem obecnego sezonu. Ten pierwszy, to odpowiadał za treningi z bramkarzami, z kolei Skrzypczak był jednym z głównych asystentów pierwszego szkoleniowca.

– Trener bramkarzy, Jarosław Tkocz oraz asystent trenera, Dariusz Skrzypczak po ostatnim meczu sezonu 2021/2022 zakończą pracę w klubie – czytamy na oficjalnej stronie Rakowa Częstochowa.

Raków walczy o wicemistrzostwo

Przypomnijmy, że Raków Częstochowa w ostatniej kolejce Ekstraklasy podejmować będzie Lechię Gdańsk. Stawką tego spotkania będzie zapewnienie sobie przez częstochowian wicemistrzostwa Polski. Na ten moment mają oni dwa punkty przewagi nad Pogonią Szczecin.

Obecny sezon Raków zakończy z dwoma trofeami. Na początku kampanii podopieczni Marka Papszuna wywalczyli Superpuchar Polski. Przed dwoma tygodniami na Stadionie Narodowym sięgnęli po Fortuna Puchar Puchar Polski jednocześnie broniąc tytułu wywalczonego przed rokiem.