Promocja na Polska – Walia. Gol Lewandowskiego po kursie 50.00!

31.05.2022

Polacy rozpoczynają walkę o Ligę Narodów. Trzeba przyznać, że w grupie nasza kadra nie ma łatwych rywali i bez wątpienia możemy liczyć na spore emocje. Na początek tej przygody zmierzymy się z Walią.

Cezary Kulesza w jednym z wywiadów stwierdził, że oczekuje od reprezentacji utrzymania miejsca w dywizji A. Możemy się zatem spodziewać, że Robert Lewandowski nawet po trudnym sezonie wyjdzie w pierwszej jedenastce, aby pomóc drużynie jak najlepiej przygotować się do mundialu w Katarze.

Ostatnie mecze Lewandowskiego w kadrze kojarzą nam się bardzo dobrze. Pamiętamy przede wszystkim kluczową bramkę z rzutu karnego ze Szwecją, ale także solidne eliminacje i całkiem przyzwoite EURO. W 2021 roku „Lewy” bowiem w meczach o stawkę zdobył 12 bramek w 13 spotkaniach.

Czy napastnik podtrzyma skuteczność także w starciu z Walią? Mamy taką nadzieję. Bukmacher BETFAN z okazji tego spotkania przygotował promocję z kursem 50.00 na gola Polaka. W skrócie: stawiamy 5 zł na bramkę 33-latka i w przypadku trafnego typu, zgarniamy 220 zł.

Jakie są warunki tej promocji?

– Należy zarejestrować konto z kodem FUTBOLNEWS lub z linka TUTAJ.

– Dokonać wpłaty 55 zł na konto w BETFAN

– Zagrać za 50 zł zakład bez ryzyka na wybrane wydarzenie

– Postawić 5 zł  ze specjalnej zakładki na gola Roberta Lewandowskiego z TEGO linka.

 

Wygrana trafia od razu na KONTO GŁÓWNE i jest gotowa do wypłaty w przypadku wygranej. To nie jest jednak jedyny profit, jaki gracz zyskuje podczas tej promocji. Poza tym otrzyma także:

– Darmowy zakład 60 zł (inaczej freebet), który może zagrać na cokolwiek tylko chce

– Zakład bez ryzyka do 600 zł. Zwrot na konto bonusowe w przypadku przegranego pierwszego zakładu

 

Więcej informacji o promocji TUTAJ.