Bogactwo typów na mecz Portugalia – Maroko

20.06.2018
Ostatnia aktualizacja 15 lipca, 2020 o 21:35
Nasz typ
kurs 1.73 Wygrana 1
Mistrzostwa Świata 2018
C. Ronaldo
vs
strzeli gola

Gdy Cristiano Ronaldo jest w piłkarskim „gazie”, to na boisku zachowuje się jak rekin który poczuł krew. Nie odpuszcza. Tym razem poczuł szansę na skalp w postaci tytułu króla strzelców Mistrzostw Świata. A to oznacza kłopoty dla kolejnych rywali Portugalii – Maroka oraz Iranu.

Takiego handicapu jakim był hat-trick zdobyty przez Ronaldo w prestiżowym, i zarazem trudnym, pojedynku z Hiszpanią nie można zmarnować. Lider reprezentacji Portugalii ma już na koncie wiele trofeów, nagród i tytułów, ale najlepszym snajperem Mundialu jeszcze nie był. Ba! Choć to już jego czwarte finały MŚ, na trzech wcześniejszych, w co trudno uwierzyć, zdobywał tylko po bramce w pojedynkach z takimi rywalami jak Iran, Korea Północna i Ghana. Właśnie z tego powodu do Ronaldo przylgnęła łatka z opinią, że to może i skuteczny piłkarz w klubie i europejskich pucharach, ale w reprezentacji gole potrafi strzelać tylko słabszym przeciwnikom.

Maroko nie w formie

Dopiero teraz w wieku 33 lat zagrał pierwszy wielki mecz podczas finałów wielkiej imprezy piłkarskiej. Trzy gole z Hiszpanią robią wrażenie i Ronaldo wraz z kolegami z drużyny powinien teraz pójść za ciosem w spotkaniu z Maroko. Szykuje nam się ciekawe starcie, bo Portugalczycy podbudowani wywalczonym w ostatnich minutach remisem z byłymi mistrzami świata i Europy, teraz nie mają co kalkulować. Maroko trzeba pokonać i to zdecydowanie, jeśli myśli się o wygraniu grupy i niewykluczone, że uniknięciu Rosji w fazie 1/8 finału. Dlatego typujemy, że w tym meczu Ronaldo strzeli przynajmniej jednego gola (kurs 1.73) i Portugalia wygra (kurs 1.58). Ale to nie jedyne typy na to spotkanie….

Po drugiej stronie barykady jest Maroko – jedni z największych pechowców pierwszej kolejki fazy grupowej. „Lwy Atlasu” zaprezentowały się dobrze w starciu z Iranem, ale przegrały po samobójczej bramce Aziza Bouhaddouza w doliczonym czasie gry. Teraz nie mają już nic do stracenia. Trzeba grać o całą pulę. Dlatego bardzo możliwy jest rezultat z liczbą goli powyżej 2.5, za który bukmacherzy dobrze płacą (kurs 2.06). Tym bardziej, że pomimo dobrej gry w ofensywie, w defensywie Portugalia już nie jest tak skuteczna…