Radomiak straci dwóch napastników? Angielski i Maurides coraz bliżej odejścia

30.06.2022

Karol Angielski ma za sobą naprawdę niezły sezon rozegrany w barwach Radomiaka. W związku z tym coraz więcej mówi się w ostatnim czasie o tym, że napastnik miałby opuścić zespół prowadzony przez Mariusza Lewandowskiego. Okazuje się jednak, że lada chwila Radomiak może potrzebować kogoś, kim będzie można załatać dziurę w ofensywie.

Jak podaje Szymon Janczyk, usługami Karola Angielskiego żywo zainteresowane są kluby z Turcji i Arabii Saudyjskiej, a sam klub nie zamierza ukrywać, że w grę wchodzi transfer 26-latka. Radomiak liczy, że na transferze Angielskiego uda się zarobić przynajmniej pół miliona euro, co byłoby nowym rekordem transferowym klubu. Radomianie wydają się być już pogodzeni z odejściem.

Dwóch napastników opuści Radom

W Radomiu powinny rozpocząć się więc już poszukiwania następcy Angielskiego w ataku, bowiem lada chwila klub może pozostać z jednym nominalnym napastnikiem w składzie. Z Radomiaka odejść może niebawem również Maurides, którego pozyskaniem zainteresowane są kluby z Korei Południowej. Oznaczałoby to, że Mariusz Lewandowski miałby do dyspozycji tylko jednego piłkarza, którym mógłby obsadzić pozycje „dziewiątki”. Mowa o Michale Feliksie, który podczas zgrupowania w Gniewinie testowany jest jako klasyczny napastnik.