„Deal done”. Wszyscy specjaliście transferowi zgodni: Robert Lewandowski piłkarzem Barcelony!

16.07.2022

Fabrizio Romano, Gerard Romero, Gianluca Di Marzio, a w naszym wydaniu Tomasz Włodarczyk. Skoro tyle osób potwierdza, to nie może być inaczej. Robert Lewandowski będzie piłkarzem Barcelony!

Robert Lewandowski w Barcelonie to już tylko kwestia czasu, po piątkowych negocjacjach. Lada moment ostateczne zielone światło od Bayernu i wszystko będzie gotowe – napisał Romano. Po chwili jednocześnie dodał: – Bayern przyjął ostatnią propozycje Barcelony. Wszystkie strony osiągnęły porozumienie.

Porozumienie osiągnięte: Lewandowski w Barcelonie. Jutro nie weźmie udziału w prezentacji Bayernu na nowy sezon – potwierdził Di Marzio. – DEAL DONE. Robert Lewandowski zostanie piłkarzem Barcelony! – to z kolei słowa Tomasza Włodarczyka. – ROOOOOBERT EEEEES CULEEEEEEEEEEER !!!! – podsumował Gerard Romero.

Po takich słowach tylu speców od newsów transferowych już nie może być wątpliwości. Zgodnie z tym, co pisaliśmy kilka godzin temu, Robert Lewandowski w weekend zostanie piłkarzem Barcelony. Wszystko wskazuje na to, że prezentacja odbędzie się już w poniedziałek na Camp Nou.

Prawdopodobnie jeszcze dzisiaj doczekamy się oficjalnego potwierdzenia zawarcia porozumienia między klubami. Może nawet oficjalnego ogłoszenia transferu. „Lewy” musi jeszcze przejść tradycyjnie testy medyczne, które będą prawdopodobnie formalnością. Wtedy podpiszę kontrakt z Barceloną. Wg większości mowa o trzyletniej umowie, natomiast Tomasz Włodarczyk napisał o czteroletnim kontrakcie. Póki co nie wiadomo czy chodzi o umowę bez dodatkowych zapisów, czy kwestie „3+1”, o której było głośno w ostatnich dniach.