Mattia Perin zawiedziony swoją pozycją. Włoski bramkarz rozważa odejście?

13.11.2018

Miała być „zdrowa” rywalizacja, jak na razie jest brak szansy na grę. Mattia Perin z pewnością nie tak wyobrażał sobie swoje pierwsze miesiące w nowym klubie. Włoski bramkarz zagrał zaledwie jeden mecz w tym sezonie. 

Po transferze byłego piłkarza Genui wśród kibiców Juve panowała niejednogłośna opinia. Część sympatyków uważała, że Włoch zostanie numerem jeden „Starej Damy”, natomiast druga grupa twierdziła, że Mattia nie zagrozi Wojciechowi Szczęsnemu, który będzie pełnił niepodważalną funkcję pierwszego bramkarza. Do tej pory sprawdza się scenariusz drugiej grupy.

Perin od momentu startu Serie A rozegrał zaledwie jedno spotkanie. Włoch pojawił się w pierwszym składzie Juventusu w starciu z Bologną w ramach 6. kolejki włoskiej ligi (Juventus wygrał to spotkanie 2-0). W innych meczach tego sezonu Mattia pełnił rolę rezerwowego. Warto zaznaczyć, że Allegri nie jest typem trenera, który cały czas wystawia żelazną jedenastkę. Trener „Starej Damy” często decyduje się na rotacje w ligowych starciach.

Taki rozwój sytuacji rozpoczął rozważania bramkarza w kwestii swojej przyszłości. Według mediów z Genui, Perin zaczyna wątpić w swoją przyszłość w ekipie mistrza Włoch. Zawodnik stracił również miejsce w kadrze (Perin nie został powołany na listopadowe mecze). Wspomniane argumenty przekonują bramkarza do zmiany zespołu. Co więcej, Mattia chętnie wróciłby do swojego wcześniejszego klubu.

Źródło, które podało tę informację dodaje również, że jakikolwiek transfer w zimowym oknie transferowym nie wchodzi w grę. Massimiliano Allegri jest oczywiście zadowolony z faktu, że posiada w swojej drużynie dwóch klasowych goalkeeperów. Tym samym Perin musi poczekać przynajmniej do letniego okna.

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 110 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!