Damian Kądzior jednak odejdzie z Piasta? Na stole oferta z Izraela

04.08.2022

Negocjacje pomiędzy Piastem Gliwice i Lechem Poznań w sprawie transfery Damiana Kądziora zakończyły się fiaskiem, jednak niewykluczone, że polski skrzydłowy jeszcze tego lata zmieni pracodawcę. 

Kilka tygodni temu Damian Kądzior stał się obiektem zainteresowania Lecha Poznań. Negocjacje pomiędzy stronami przeciągały się jednak w nieskończoność, a finalnie „Kolejorz” nie był w stanie przedstawić oferty, która zadowalałaby władze Piasta Gliwice. Temat przenosin Kądziora do Poznania więc upadł, ale Polak wciąż znajduje się na liście życzeń kilku klubów.

Kądzior zmieni klub?

Wśród nich znajduje się między innymi Hapoel Beer Szewa, który miał przedstawić gliwiczanom ofertę zbliżonej do tej, którą poznański klub. Jak informuje Sebastian Staszewski z Interii, Izraelczycy są w stanie zapłacić za polskiego skrzydłowego 500 tysięcy euro. Bardzo możliwe jednak, że, aby sprowadzić Kądziora Hapoel będzie musiał wyłożyć nieco większą kwotę.

Damian Kądzior był bowiem w sezonie 2021/22 jednym z wyróżniających się piłkarzy Piasta Gliwice. Polak rozegrał 33 mecze, zdobył 6 goli i zapisał na swoim koncie 8 asyst.