John van den Brom: Nie był to nasz najlepszy mecz

19.08.2022

Lech Poznań w bólach pokonał Dudelange 2:0 i jet blisko awansu do fazy grupowej Ligi Konferencji Europy. Po spotkaniu głos zabrał John van den Brom, opiekun Kolejorza.

Holender zapewnił, że zdaje sobie sprawę z tego, że nie był to najlepszy mecz w wykonaniu jego drużyny, ale cieszy się z dobrego wyniku.

– Nie był to łatwy mecz i muszę przyznać, że nie zaprezentowaliśmy najlepszej gry. Liczy się jednak wynik i krok w stronę fazy grupowej, który wykonaliśmy. W tym sezonie było już wiele takich spotkań, w których wyglądaliśmy dobrze, ale rezultat się nie zgadzał. Dziś jest inaczej – powiedział 55-latek.

Zdaniem trenera fakt, że Lech w weekend nie będzie musiał rozgrywać meczu ligowego jest bardzo ważny. Przypomnijmy, że mistrzowie Polski przełożyli spotkanie z Lechią Gdańsk, które miało odbyć się w niedzielę.

– Jestem bardzo zadowolony z tego, że nie musimy grać w niedzielę. To będzie dla nas ważny czas, który przeznaczymy na regenerację, a po dwóch dniach rozpoczniemy przygotowania do rewanżu w Luksemburgu – przyznał trener.

Rewanżowy mecz Dudelange – Lech odbędzie się w czwartek 25 sierpnia o godzinie 20:30.