Michał Skóraś na dłużej w Lechu Poznań

13.09.2022

Michał Skóraś to jeden z liderów Lecha Poznań. We wtorkowy poranek Kolejorz poinformował o tym, że 22-latek przedłużył kontrakt z klubem do końca sezonu 2025/26.

Świetny sezon Michała Skórasia

Michał Skóraś wraz z początkiem tego sezonu stał się jednym z liderów Lecha Poznań. Licząc wszystkie rozgrywki, w tym sezonie skrzydłowy strzelił sześć goli i zanotował trzy asysty. Zaowocowało to pierwszym powołaniem do reprezentacji Polski na spotkania w Lidze Narodów z Holandią oraz Walią.

Skóraś uwagę swoją grą zwrócił także w ostatnich dwóch meczach. 22-latek najpierw strzelił gol i zdobył asystę w spotkaniu Ligi Konferencji z Villarrealem, a w weekend zanotował trafienie także w ligowym starciu z Pogonią Szczecin.

Michał Skóraś 2026

We wtorek rano Lech poinformował o tym, że kontakt z Michałem Skórasiem został przedłużony do końca sezonu 2025/26. Jak na razie, Skóraś w barwach Kolejorza rozegrał 96 spotkań.

– Bardzo cieszę się z powodu przedłużenia umowy. Dziękuję za zaufanie ze strony całego klubu. Jestem niezwykle szczęśliwy, że na kolejne lata będę mógł zostać w tym zespole i reprezentować te barwy – skomentował sam zainteresowany w wypowiedzi dla oficjalnej strony Lecha.